سالم بیرون آمدن از شکم مار

سالم بیرون آمدن از شکم مار

مردی که در تصویر بالا میبینید علاقه زیادی به مارها دارد او همچنین علاقه زیادی به بلعیده شدن توسط مار داشت که به صورت باورنکردنی زنده زنده یلعیده شد و جان سالم بدر برد. در ادامه با این مرد مصاحبه جالبی شده است که با هم می خوانیم.

علاقه پاول روزالی به مارها , به حدی زیاد بود که بعد از سال‌ها مطالعه روی آن‌ها مدتی را در جنگل‌هایپرو قدم می‌زد تا یک مار آناکوندا پیدا کند که او را بخورد! خیلی اوقات او خون حیاوانات مختلف را در جنگلمی‌ریخت تا مار او را دنبال کند! در نهایت پاول به آرزویش رسید و یک مار به شکل کامل و درسته او را بلعیدکه البته خودش سالم ماند!

مار مرد را بلعید ، زنده زنده و درسته اما ماجراجوی مستند ساز بعد از رفتن به داخل شکم مار غول پیکر سالم بیرون آمد .

زنده زنده بلعیده شدن یک مرد توسط مار پیتون

مار مرد را بلعید ! بله درست متوجه شدید مار غول پیکر مرد جوانی را که به دلیل داشتن علاقه به این موجودات خطرناک مشهور شده است را بلعید تا یکی از عجیب ترین اتفاقات و نوعی تست را خلق کند.مار مرد را بلعیدسرویس عکس و فیلم فردا: علاقه پاول روزالی به مارها به حدی زیاد بود که بعد از سال‌ها مطالعه روی آن‌ها مدتی را در جنگل‌های پرو قدم می‌زد تا یک مار آناکوندا پیدا کند که او را بخورد! خیلی اوقات او خون حیاوانات مختلف را در جنگل می‌ریخت تا مار او را دنبال کند! در نهایت پاول به آرزویش رسید و یک مار به شکل کامل و درسته او را بلعید که البته خودش سالم ماند!

آرزوی عجیب : دلم میخواهد مار مرا بخورد

پاول روزالی

آناکوندا (یا بوای آبی) گونه‌ای مار آبزی از خانواده اژدرماران (مارهای بوآ) است که در رودهاو مرداب‌های جنگل‌های انبوه آمریکای جنوبی زندگی می‌کند.آناکوندا سمی نیست ولی قربانیان خود را با پیچیدن بدن به دور آنها و درهم فشردن می‌کشد.درازای بدن این خزنده بین هفت‌ونیم تا نه متر است. از لحاظ وزن سنگین ترین مار جهان است که حدود۲۷۰ کیلوگرم وزن دارد به عبارتی ۱۲۰ کیلوگرم سنگین تر از پایتون. بزرگترین گونه آناکوندا، آناکوندای سبز می‌باشد.مار آناکوندا تنها نمونه از اژدرماران است که بچه‌زا می‌باشد.

دلگرم

myportal

۲۷ تیر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی