تازه ترین عکس از پیمان معادی

تازه ترین عکس از پیمان معادی

حتما پیمان معادی را به خاطر دارید این هنرپیشه برنده سیمرغ بلورین در جشنواره فیلم فجر است او به فعالیت هایی مانند فیلمنامه نویسی ،بازیگری و کارگردانی پرداخته است در این تصویر عکس دخترش را در صفحه شخصی اش قرار داده است.

عکسی که تا به حال از پیمان معادی بازیگر “ابد و یک روز” و دخترش ندیده اید!

پیمان معادی فرزند یک زوج ایرانی است که در سال ۱۹۷۰ در نیویورک، آمریکا به دنیا آمد. او فعالیت خود را در سینمابه عنوان فیلمنامه‌نویس با نگارش فیلمنامه آواز قو آغاز کرد.

و تا چند سال به نوشتن فیلم‌نامه مشغول بود. معادی به عنوان بازیگر در سال ۱۳۸۷ برای اولین‌باردر فیلم درباره الی به کارگردانی اصغر فرهادی ظاهر شد و بازی قابل توجه ای از خود به جای گذاشت.معادی در سال ۲۰۱۴ در سریالی به نام آن شب محصول شبکه اچ‌بی‌او به کارگردانی استیونزایلیان بازی کرد که در سال ۲۰۱۶ پخش آن آغاز شد، معادی در این سریال در کنار جان تورتوروو مایکل کی ویلیامز نقش شخصیتی به نام سلیم خان را ایفا می‌کند.

زایلیان یکی از نویسندگان فیلمنامه فهرست شیندلر اثر استیون اسپیلبرگ بوده است.

برف روی کاج‌ها اولین فعالیت معادی در عرصه کارگردانی است. این فیلم در سی امین جشنواره فیلمفجر برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگران شد. معادی در سال ۲۰۱۴ به عنوان بازیگر نقش اولدر کمپ ایکس ری در نقش علی به ایفای نقش پرداخت. کریستن استوارت به عنوان نقشمکمل وی در این فیلم ظاهر شد.

صبحانه با خبر

myportal

۲۸ تیر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی