دختر شیرازی زیباترین دختر بدون آرایش ایرانی

دختر شیرازی زیباترین دختر بدون آرایش ایرانی

دختری که در این تصویر میبینید به عنوان زیباترین دختر دنیا برگزیده شد این دختر ایرانی لقب زیباروترین دختر بدون آرایش را از آن خود کرد کارشناسان  زیبایی در نقاط مختلف دنیا به این دختر شیرازی رای دادند و او را انتخاب کردند.

دختر شیرازی که به عنوان زیباترین دختر جهان در شبکه های اجتماعی معرفی شده است این دختر که اهل شیراز است سال ۲۰۱۵ در جمع زیباترین دخران جهان قرار گرفت و در نهایت به انتخاب کارشناسان زیبایی به عنوانزیباترین دختر جهان معرفی شد.

زیباترین دختر ایرانی بدون آرایش

زنان ایرانی در زیبایی زبانزد هستند البته اگر بدون جراحی باشند و زیبایی طبیعی داشته باشند…شبکه آمریکایی سی.ان.ان در سایت خود با پست این عکس از آلبوم یک عکاس اروپایی، این دختر شیرازی با لباس محلی رو که در مسجد نصیرالملک به روی فرشی با انعکاس نور آفتاب از در و پنجره رنگارنگ این مسجد تاریخی نشسته، یکی از زیباترین دختران جهان معرفی کرده است.

عکس های ۱۷ دختر زیبای دیگر از کشورهای مختلف جهان در کنار تصویر این دختر ایرانی دیده میشود. این دومین بار طی یکسال گذشته است که شبکه سی.ان.ان این عکس ها را در سایت رسمی خود منتشر میکند. اولین بار عکس ها در فوریه ۲۰۱۵ پست شده بودند.

myportal

۲۹ تیر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی