ماریا شاراپووا شیک ترین ورزشکار دنیا

ماریا شاراپووا شیک ترین ورزشکار دنیا

 

در این بخش ماریا شاراپووا را میبنید که به عنوان  شیک ترین ورزشکار جهان انتخاب شده است پس از این بانوی ورزشکار سرنا ویلیامز و ویکتور کروز در رده های بعدی قرار دارند نحوه پوشش و استایل این ورشکار شهره خاص و عام شده است.

بر اساس فهرست منتشر شده توسط مجله مصور ورزشی “Sports Illustrated”، ماریا شاراپووابازیکن تنیس تیم ملی روسیه به عنوان یکی شیک ترین ورزشکارهای جهان شناخته شده است.

این تنیسور اهل روسیه در رتبه دهم لیست زیباترین ورزشکاران سال و حتی برتر از کریستین رونالدو مهاجم تیم رئال مادرید (رتبه ۱۱) قرار گرفت.

به گزارش این روزنامه: “وقتی شاراپووا در ملاء عام در لباس ورزشی ظاهر می شود، استایل او بسیار ساده، شیک،با ترکیبی از خطوط روشن و رنگ های متین است. زمانی که او بر روی فرش قرمز قدم می گذارد، لباس هایی
را انتخاب می کند که قد بلند او را نمایان می کند”.

 

به گزارش این مجله، شیک پوش ترین ورزشکار جهان — راسل وستبروک بازیکن بسکتبال تیم آمریکا و مدافعباشگاه “اوکلاهاما سیتی تاندر” است. او گرانقیمت ترین بازیکن فصل گذشته NBA شناخته شده است. ویکتور کروز بازیکنفوتبال آمریکایی در جایگاه دوم این رده بندی قرار دارد. مکان سوم به سرنا ویلیامز دیگر بازیکن تنیس تعلق دارد.

 

myportal

۲۹ تیر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی