حضور مهران مدیری در میان مخاطبان

حضور مهران مدیری در میان مخاطبان

مهران مدیری در اولین اکران عمومی ساعت ۵ عصر در میان مخاطبان و تماشاچیان حضور پیدا کرد و تصویری که در بالا میبینید را در صفحه شخصی اش منتشر کرد. بد نیست با بیوگرافی و کارنامه هنری این کارگردان و هنرپیشه طنز آشنا شوید.

عکس دسته جمعی مهران مدیری با مخاطبان ساعت ٥ عصر در سینما قدس تهران

مهران مدیری (زادهٔ ۱۸ فروردین ۱۳۴۶ در تهران) کارگردان،بازیگر، خواننده، مجری، طراح صحنه و لباس، مجری طرح، صداپیشه و تهیه کننده ایرانی است
. از جمله مجموعه‌های تلویزیونی که وی در آن‌ها کارگردان و بازیگر بوده می‌توان سریال‌های: ساعت خوش، پاورچین، نقطه‌چین، شب‌های برره،باغ مظفر، مرد هزارچهره، مرد دوهزارچهره، قهوه تلخ، ویلای من، شوخی کردم
و در حاشیه را نام برد.
مجلهٔ نیوزویک در مقاله‌ای مدیری را بیستمین مرد قدرتمند سال ۲۰۰۹ در ایران نامید.

دانشگاه لیبرتی آمریکا (American Liberty University) به پاس انجام فعالیت‌های هنری و انسانی، به مهران مدیری مدرک دکترای افتخاری اهدا کرد.
مراسم اهدای دکترا به مدیری در ۲۱ تیرماه ۱۳۹۰ (۱۲ ژوئن ۲۰۱۱) در دانشگاه لیبرتی واقع در لس‌آنجلس برگزار شد که مهران مدیریبه دلیل ضبط ادامه مجموعه قهوه تلخ نتوانست در این مراسم حضور پیدا کند.
در این مراسم، دکتر رونالد برینر به نمایندگی از مهران مدیری این مدرک را دریافت کردو حمید سلطانی آن را در ایران به مهران مدیری رساند.

صرفا جهت اطلاع

myportal

۳۱ تیر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی