خودرو تزیین شده‌ با شکلات

خودرو تزیین شده‌ با شکلات

در این تصویر یک ماشین عروس را میبینید که با شکلات تزئین شده است این ایده جالب و متفاوت که برای ماشین عروس ایرانی انتخاب شده بود ا دیدگاه کاربران دنیای مجازی بسیار جالب و متفاوت آمد. ذوق و سلیقه در تزئین ماشین عروس حرف اول را میزند.

ماشین عروسی را مشاهده می‌کنید که به جای گل و تور و روبان‌های مختلف به طرز جالبی از انواع شکلات برای تزئین ماشین استفاده کرده‌اند.

ماشین عروس یک خودرو تزئین شده‌است که داماد با آن عروس را به خانه مشترک می‌برد. این رسمیکی از رسوم جدید عروسی ایرانی است. در این انتقال اقوام زوجین نیز مشارکت داشته و با خودروهای خود و بوق زدن، ماشین عروس را همراهی می‌کننددر بسیاری از روستاهای ایران، هنوز عروس را بر مرکبی چهارپا مانند اسب و الاغ به خانه داماد می‌برند.
امروزه در شهرها، استفاده از کالسکه و اسب و حتی بالگرد نیز به عنوان مرکب عروس رواج داردبسیاری از زوج‌های جوان به داشتن ماشین عروس عجیب، قدیمی و یا گران‌قیمت علاقه‌مند هستند.
در مقابل برخی نیز به ماشین‌های معمولی بسنده می‌کننددر هر حال، سوار شدن بر زیباترین مرکب خوشبختی آرزوی همه زوج‌ها است. بنابراین استفاده از ماشین‌های عادی اغلب راضی کننده نیست.
با این حال، گاهی عروس و داماد ترجیح می‌دهند از خودروهای جالبی مانند مدل‌های قدیمی ژیان نیز استفاده کنند.

مشرق

myportal

۲ مرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی