تیپ جالب نیکلاس کیج

تیپ جالب  نیکلاس کیج

نیکلاس کیج را به خاطر می آورید این هنرپیشه هالیوودی پرطرفدار به تازگی در جشنواره فیلم اوراسیا حضور پیدا کرد و با پوشیدن لباس مردم کشور قزاقستان به محبوبیت بیشتری در میان آن ها دست یافته است در ادامه بازی جدید وی در فیلم مندی را بررسی کرده ایم با ما همراه باشید.

نیکلاس کیج در افتتاحیه جشنواره که در آستانه پایتخت قزاقستان برگزارمی‌شود، با لباس سنتی قزاق‌ها حضور پیدا کرد و عکس یادگاری گرفت. لباس نیکلاس کیج و ژستاو در عکس خیلی زود به سوژه شبکه‌های اجتماعی تبدیل شد.

او در جشنواره فیلم اوراسیا اعلام کرد که مایل است در فیلمی بازی کند که در کشورهای آسیایمیانه فیلمبرداری می‌شود. او علاوه بر این معماری پایتخت قزاقستان تمجید کرد و گفت:«آنچه دیدم یادآور فیلم‌های سیاه‌وسفیدی است که آینده را نمایش می‌دهد.»

کیج که مشغول بازی در فیلم «مندی» به کارگردانی پانوس کازماتوس است، از تمایلشبرای حضور در پروژه‌های سینمایی کوچک گفت: «این پروژه‌ها نسبت به فیلمسازی دیدگاه جذابی دارند.»

بازیگر برنده جایزه اسکار در سیزدهمین دوره جشنواره اوراسیا تنها نیست و ستارگانی چون آدرینبرودیو جان مالکویچ نیز در این جشنواره حضور دارند.

خبر آنلاین

myportal

۳ مرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی