بررسی زندگی آنجلینا جولی و فرزندانش

بررسی زندگی آنجلینا جولی و فرزندانش

 

در این بخش تصاویری از خانواده آنجلینا جولی را میبینید که در زمان های مختلف دستخوش تغییرات مختلفی شده اند فرزندان آن ها اکنون بزرگ شده اند و با جدایی والدین خود باز هم شاد و خوشحال هستند می خواهیم به جزئیات زندگی آنجلینا جولی و فرزندانش بپردازیم با ما همراه باشید.

آنجلینا جولی در دوران زندگی با پیت صاحب ۶ فرزند شد که سه نفر از آنها را به سرپرستی گرفت و سه نفر دیگر حاصل ازدواج این دو نفر بودند.

 آنجلینا جولی هنرپیشه و کارگردان اهل ایالات متحده آمریکا است.

آنجلینا جولی هنرپیشه و کارگردان اهل ایالات متحده آمریکا است. او توانسته سه بار جایزه گلدن گلوب،دو بار جایزه اتحادیه بازیگران سینما و یک بار جایزه اسکار را برنده شود. او پس از ازدواج با برادپیت،از نام «آنجلینا جولی» استفاده کرد.

پدر وی جان ویتاست و مادرش اصالتی هلندی و فرانسوی کانادایی دارد. برادر وی جیمز هیون نیزبازیگر است. او فعالیت به عنوان مدل را از ۱۲ سالگی شروع کرد و در شهرهایی مثل لندن و لس‌آنجلسمدل مشهوری شد. او در جوانی در کلیپ‌های خوانندگانی چون رولینگ استونز، میت لوف، لنی کراویتز،انتولینو وندیتیو بازی کرد، اولین نقش سینمایی وی در فیلم «هکرها» بود که داستان پنج دانش‌آموز هکر را روایت می‌کند.

آنجلینا جولی از سال ۲۰۰۱ از سوی کمیسریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگانبه عنوان سفیر حسن نیت تعیین شده و با مسافرت به نقاط دورافتاده جهان به فعالیت در زمینهحفظ حقوق آوارگان و پناهندگان مشغول است.

آنجلینا جولی پس از طلاق

آنجلینا جولی پس از طلاق و بعد از جنجال‌هایی که به پا شد از جمله شکایت برای بازداشت همسرسابقش برد پیت، ظاهرا به این توافق رسیدند که بچه‌ها به صورت دائم تحت سرپرستی خودش باشند.

این بازیگر در دوران زندگی با پیت صاحب ۶ فرزند شد که سه نفر از آنها را به سرپرستی گرفتو سه نفر دیگر حاصل ازدواج این دو نفر بودند.آنجلینا علاوه بر سه فرزند مشترکش با برادپیت سه فرزند خوانده دارد. این بچه‌ها مدوکس پکسو زاهارا نام دارند. فرزندان مشترک او با براد نیز شیلو، و کناکس و ویوین هستند.

در ادامه اطلاعات و تصاویری از شش فرزند این دو بازیگر را مشاهده می‌کنید.

هیچ کدام از این شش فرزند به مدرسه نمی‌روند. هر کدام از این بچه‌ها یک پرستار مخصوص به خود دارند.

مدوکس چیوان در سال ۲۰۰۲ میلادی توسط آنجلینا به فرزندی پذیرفته شد. نام اصلی مدوکسکه اصلیتی کامبوجی دارد، راث ویبول است.

جولی که در آن زمان هنوز همسر بیلی باب تورنتون محسوب می‌شد در ابتدا نام این کودک کامبوجیرا مدوکس چیوان تورنتون گذاشت.

 

یک سال بعد جولی بنیادی در کامبوج تاسیس کرد- نام فعلی این بنیاد مدوکس جولی‌ پیت است-که کمک‌های بهداشتی و آموزشی به مردم ارائه می‌دهد. در سال ۲۰۰۳ مرکز کودکان وابسته به این بنیاد در پایتخت کامبوج افتتاح شد.

در سپتامبر ۲۰۱۱ جولی مدوکس را در یک دوره درس آموزش خلبانی با خودش برد و پسرش را باخلبانی آشنا کرد.

یکی از پرستاران سابق این خانواده می‌گوید مدوکس یعنی فرزند ارشد خانواده در این سن کم مشروبات الکلی می‌نوشد و پشت فرمان اتومبیل می‌نشیند.

مدوکس که در سال ۲۰۱۳ نقشی کوچک در فیلم برد پیت (World War Z) ایفا کرد، به مادرشدر ساخت فیلمی با محوریت کشورش کامبوج کمک کرد. جولی درباره این فیلم در سال ۲۰۱۵ بهمجله وُگ گفته بود: مدوکس با این فیلم با گذشته خود، فرهنگی که به آن تعلق داشته، سختی‌های کشورش و مردم شرافتمندی که برای بهبود شرایط در کامبوج می‌جنگند، آشنا خواهد شد.

زندگی آنجلینا جولی و فرزندانش

شاید زهرا فرزند این زوج سابق هالیوودی بیشتر از بقیه برای ما نام‌آشنا باشد.آنجلینا در سال ۲۰۰۵ درست یک روز پس از روز استقلال، زهرا دختری اهل اتیوپی را به فرزندیقبول کرد. برادپیت هم یک سال بعد این دختر سیاه‌پوست را به فرزندی پذیرفت.

زهرا در فیلم «پاندای کونگ فو کار ۳» به جای یکی از شخصیت‌های این انیمیشن محبوب حرفزده است، همچنین نقش کوتاهی در «Maleficent» بر عهده داشته است.

جولی در سال ۲۰۱۱ با تأسیس بنیادی به نام دخترش در اتیوپی تلاش‌های خود را برای مبارزهبا بیماری ایدز و سل آغاز کرد.

گفته می‌شود زهرا و شیلو- دیگر دختر جولی- رابطه بسیار خوبی با یکدیگر دارند و اکثر مواقعبا هم دیده می‌شوند. وی همچنین با الگو گرفتن از لوپیتا نیونگو-هنرپیشه آفریقایی فیلم ۱۲ سال بردگی که برای این فیلم جایزه اسکار گرفت- قصد دارد وارد صنعت مدلینگ شود.

پسر دوم آنجلینا پکس تایِن جولی- پیت در سال ۲۰۰۷ از کشور ویتنام به فرزند خواندگی این هنرپیشهمشهور درآمد. معنی اسم پکس به لاتین و ویتنامی آسمان صلح‌آمیز است. وی که در سن ۳ سالگی به جولی واگذار شد، یک سال بعد توسط برد پیت هم به فرزندی پذیرفته گشت.

پکس که همچون برادر بزرگترش به مدل مو علاقه زیادی دارد، تولد هفت سالگیش را در بالنیتفریحی در پاریس جشن گرفت. در همان سال، جولی پکس را به ویتنام برد تا با کشور و فرهنگش بیشتر آشنا شود.

جولی در ماه دسامبر به مجله ووگ گفت:

من آشپز خیلی خوبی نیستم، پکس بهتر از من آشپزی می‌کند.

لباس مورد علاقه او سوئیشرت کلاه‌دار است. پکس هم مانند دیگر برادران و خواهرانش نقشیکوچک در فیلم «Maleficent» آنجلینا داشته است و در فیلم پاندای کونگ فو کار ۳ نیز به جای یکی از پرندگان حرف زده. وی همچنین در فیلم آخر مادرش درباره کامبوج به عنوان عکاس حضور دارد.

شیلو نوول دختر آنجلینا و برادپیت ۱۰ سال پیش در نامیبیا به دنیا آمد و او حالا یک پاسپورت نامیبیایی دارد. سال ۲۰۱۵ آنجلینا جولی به مجله‌ وینتی فر گفت: «شیلو دوست دارد لباس‌های پسرانه بپوشد.
او دلش می‌خواهد شبیه به پسرها باشد. پس موهایش را کوتاه می‌کنیم. شیلو فکر می‌کند مثل برادرانش است. مثل یک پسر خوش تیپ است. او از کت و شلوار هم خیلی خوشش می‌آید».

زندگی آنجلینا جولی و فرزندانش

او لباس‌های پسرانه می‌پوشد و از اطرافیانش می‌خواهد او را با نام پسرانه «جان» صدا کنند.آنجلینا نه تنها به این ناهنجاری دخترش توجهی نکرد بلکه او را تشویق کرد هر طور که می خواهدرفتار کند! اکنون شیلوی ۱۰ ساله با کت و شلوار و کراوات و دیگر لباس‌های مردانه و پسرانه در ملا عام ظاهر می‌شود.

ناکس لئون و ویوین مارسلین در ۱۲ جولای ۲۰۰۸ به دنیا آمدند. برادر خواهری که به گفته مادرشان از نظر روحیات کاملا با هم متفاوت هستند. ویوین با روحیاتی کاملا دخترانه و ناکس یک پسر بچه تیپیکال.ویوین همچنین نقشی پررنگ در کنار مادرش در فیلم «Maleficent» برعهده داشت که هفته‌ای۳ هزار دلار هم دستمزدش بود. او نیز یکی از صداپیشه‌های انیمیشن پاندای کونگ فو کار ۳ بوده است.

به گفته آنجلینا ویوین به یادگیری زبان عربی به شدت علاقه دارد حال آنکه برادرش به زبان اشاره تمایل نشان می‌دهد.

دوقلوهای این زوج سابق که شباهت بسیار زیادی به مادر و پدر خود دارند و بسیار مورد توجه قرار گرفته است ویولون و ناکس آخرین فرزندان این دو فرد هستند.

باشگاه خبرنگاران جوان

myportal

۴ مرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی