تازه ترین صحبتهای پرویز فلاحی پور پس از ترخیص شدن

 

پرویز فلاحی پور که چندی پیش بر اثر سکته قلبی در بیمارستان بستری شده بود برای ترخیص از بیمارستان با مشکلات زیادی مواجه شده بود. بازیگر سریال شهرزادگلایه های زیادی از رئیس بیمارستانی که در آن بستری شده بودداشت که در ادامه به صحبت های وی در این باره گوش خواهیم داد.

پرویز فلاحی‌پور بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که چندی پیشبه علت سکته قلبی در بیمارستان بستری شده بود درخصوص حاشیه‌های ایجاد شده در مراحل رونددرمانی خود گفت: من پس از سکته قلبی در بیمارستان محل لوکیشن در جست و جوی آرامش بستری شدم. در آن روز تمامی پرسنل و پزشکان بیمارستان با احترام و محبت فراوانی با من برخورد کردندو من از تمامی آنها به جز رئیس بیمارستان کمال تشکر را دارم.

 

وی در همین راستا ادامه داد:

بعضی مواقع اتفاق می‌افتد که کسی به دلیل مشکلات مالی نمی‌تواندمخارج بیمارستان را تامین کند و در موقعیت اورژانسی مثل من به بیمارستان روانه می‌شود. آیا بایدبه دلیل بی‌پولی جان آن انسان را نادیده گرفت؟ خدا را شکر من در جایگاهی هستم که اگر هم نداشته باشم هستند کسانی که نگذارند به این وضع دچار شوم اما در مورد سایر مردمی که از لحاظ تمکن مالی
در شرایط خوبی نیستند چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا آنها باید برای یک گرفتگی ساده رگ جان خود را از دست بدهند؟

بازیگر سریال “شب دهم” گلایه خود را اینگونه شرح داد:

من در آن روز چکی از تهیه‌کننده داشتم. در سینما و تلویزیون همه می‌دانند که چک آقای آشتیانیهمواره نقد است و از خوش حسابی وی حرف می‌زنند و کسی است که حلال و حرام سرش می‌شود.
در آن روز من علاوه بر چک هشت میلیون تومان پول نقد داشتم اما باز هم گفتند که باید سند بگذاریو دقیقاً عین یک دزد با من برخورد کردند. همه پرسنل بیمارستان بابت این قضیه از من عذرخواهی کردندو گفتند که این دستور مستقیم رئیس بیمارستان است. من واقعاً متاسفم که آن پرسنل خوب زیردست چنین رئیسی کار می‌کنند.

وی با اشاره به بی‌کفایتی رئیس بیمارستان تصریح کرد:

حالا من بازیگر هستم و شناخته شده اما واقعاً اگر مردم عادی به بیمارستان بیایند چه عاقبتی در انتظارآنها است؟ هزار راه برای تامین پول بیمار وجود دارد و من نمی‌فهمم چرا باید مردم را تا پرداخت پول زندانی کنند.

بازیگر سریال شهرزاد با تاکید بر برخورد ناشایست رئیس این مجموعه درمانی افزود:

با هزار تماس و تلفن بالاخره راهکاری برای ترخیص من اندیشیده شد. مسئولین بیمارستانتا وصول چک متاسفانه گواهینامه من و مدرکی از تهیه کننده را گرو گرفتند تا وقتی که گواهینامه
را نگرفتند اجازه خروج از بیمارستان را به من ندادند.گفتنی است پرویز فلاحی‌ پور هفته گذشته هنگام حضور در لوکیشن بیمارستان نفت برای بازی در سریال “در جست‌وجوی آرامش” دچار سکته قلبی شده و همانجا برای انجام عمل آنژیوگرافی بستری شد.

میزان

myportal

۴ مرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی