انتقادهای مختلف مهناز افشار از سریال عاشقانه

انتقادهای مختلف مهناز افشار از سریال عاشقانه

 

مهناز افشار صحبت ها و انتقادهای شدیدی از سریال عاشقانه بر زبان آورده است . او از سانسورهای موجود در این سریال گلایه کرده است و اشاره های زیادی به نقش خود در این سریال کرده است بد نیست صحبت های این بازیگر را در ادامه این متن بخوانید.

وب‌سایت یکی از رسانه های فارسی زبان خارج از کشور درگزارشی درباره تمام شدن ناگهانی سریال «عاشقانه»، گلایه‌های مهناز افشار از پایان‌بندی این سریالرا منعکس کرده است. او از محدویت‌هایی مانند زمان، سانسور و مسائل مالی به عنوان عوامل چنین پایانی نام برده و گفته که سازندگان سریال برای فرار از سانسور مجبور به «خودسانسوری» شدند.

در این گزارش بعد از اشاره به شتابزدگی پایان این سریال آمده است: «مهناز افشار بازیگر نقش گیسودر عاشقانه به ما گفت که خودش هم به عنوان یکی از عوامل این سریال معتقد است که پایان‌بندی کار مناسب نبوده است. خانم افشار با اشاره به اینکه پایان‎بندی بسیاری از سریال‌ها و فیلم‎های ایرانیدچار ضعف تعلیق است گفت عوامل متعددی در چگونگی تمام شدن یک فیلم یا سریال دخیل هستند.
بازیگر نقش گیسو گفت در مورد عاشقانه هم محدودیت‌هایی مانند زمان، سانسور و مسایل مالی باعث شدکه عاشقانه اینگونه تمام شود.»این ستاره سینمای ایران که قبلا هم تجربه بازی در سریال‌های شبکه نمایش خانگی دارد، در ادامهانتقاد خود گفته است: «تغییر تصویر گیسو از چیزی که در ذهن مخاطب ساخته شده به کسی کهماموریت دارد فساد را در فعالیت‌های حاج یونس و پسرش کشف و برملا کند، در یک قسمت آن‌هم بعداز شانزده قسمت، نتیجه مطلوب ندارد.»

افشار همچنین گفته که سازندگان سریال «عاشقانه» برای فرار از سانسور، مجبور به «خودسانسوری» شده‌اند: «طبيعتا قصه، قصه روز و در ارتباط با طبقه‌ای است كه اين لوكس بودن را لازم دارد.دغدغه‌های اين طبقه هم قرار بود مطرح بشود، اما من هم با این که گريم زياد بوده موافقم.به همین دلیلما در قسمت‌های پايانی سریال، هم برای بهتر شدن و هم برای فرار از سانسورها خودسانسوری كرديم.»

سریال «عاشقانه» به کارگردانی منوچهر هادی طی ماه‌های توزیعش با حاشیه‌های دیگری هم مواجه بودکه به اختلاف میان سرمایه‌گذران ربط داشت. این سریال در نهایت با پخش هفده قسمت به پایان رسید.

وب سایت آی سینما

myportal

۷ مرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی