فرزند دار شدن پس از مرگ شوهر

فرزند دار شدن  پس از مرگ شوهر

مادری که در این تصویر میبینید تنها سه ماه پس از ازدواجش همسرش را از دست داد وی که علاقه زیادی به همسرش داشت از پزشکان درخواست کرد تا اسپرم همسرش را برای فرزند دارشدن وی نگهداری کنند و به همین ترتیب وی از همسر متوفی خود صاحب فرزند شد .

به کمک پزشکان موفق شد پس از ۲ سال از مرگ شوهرش, صاحب فرزند شود! همسر پلیس جوانی که ۳ ماه بعد از ازدواجشان در یک ماموریت کشته شد بعد از گذشت چند سال از فوت شوهرش فرزند خود را به دنیا اورد. “ونجیان لیو” پلیس نیویورک ۲ سال و نیم پیش در یک حادثه تیراندازی کشته شد و همسر تازه عروسش تنها ماند اما او دوست نداشت به این راحتی از شوهرش جدا شود و تمام سعی خود را کرد تا نشانه ای از او به یادگار بگیرد.

بعد از مرگ “لیو” همسر او از دکتر سوال کرد که آیا میتواند اسپرم شوهرش را داشته باشد یا خیر  و سپس مراحل قانونی طی شد و اسپرم پلیس ۳۲ ساله برای بارور شدن همسرش در جایی مخصوص نگهداری شد. بعد از گذشت مدتی از این حادثه و بازگشت همسر جوان “لیو” به اوضاع روحی مناسب برای بارداری, انتقال جنین صورت گرفت و “ژیا چن” باردار شد. بعد از سپری شدن دوران بارداری بالاخره نوزاد دختر در سلامت کامل متولد شد.

 

پارس ناز

myportal

۹ مرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی