فرزاد فرزین و کنسرت جدیدش

فرزاد فرزین و کنسرت جدیدشفرزاد فرزین این روزها در حال فعالیت برای آماده سازی کنسرت هایش است به زودی کنسرت وی در برج میلاد برگزار خواهدشد وی با تیتراژهایی که در سریال عاشقانه خوانده است محبوبیت زیادی در میان مخاطبین کسب کرده است.

فرزاد فرزین درکنسرت تابستانی پیش روی خود با اجرای آثاری مانند ” عاشقانه” در برج میلاد روی صحنه می‌رود.

فرزاد فرزین خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان این روزها با خواندنتیتراژ سریال عاشقانه در شبکه نمایش خانگی به شهرتی چند برابر بیشتر از زمان قبل از خواندن ایناثر دست پیدا کرده است.

این خواننده موسیقی پاپ در سریال «عاشقانه» به کارگردانی منوچهر هادی علاوه بر خواندن تیتراژ، قطعه‌هایی را متناسب با بخش‌هایی از فیلمنامه این سریال خوانده است که در فواصل زمانی پخشمی‌شود.
فرزین در این مجموعه همچنین علاوه بر خوانندگی در نقش خودش یعنی فرزاد فرزین به ایفای نقشپرداخته است البته این هنرمند پیش‌تر هم در برخی فیلم‌های سینمایی از جمله «کنسرت روی آب»،«پسران آجری» و «سگ‌های پوشالی» به ایفای نقش پرداخته بود.

 

خواننده آلبوم «شوک» که با انتشار آلبوم «شلیک» در سال ۱۳۹۰ موفقیت بسیاری به دست آورد،آلبوم های دیگری همچون «شراره»، «شانس»، «شخصی» و «شش» را در کارنامه هنری خود دارد.

یکی از ویژگی‌هایی که در روند فعالیت هنری فرزاد فرزین وجود داشته و به خصوص در یک دوره زمانی،توجه مخاطبان موسیقی پاپ را به سوی خود جلب کرد، استفاده از حرف «ش» برای آغاز عنوان آلبوم‌هایاین هنرمند است که می‌توان گفت به دلیل تکراری نبودن این رویداد، چنین ابتکاری خاص فرزاد فرزین است.

فرزاد فرزین این روزها مشغول کار کردن روی جدیدترین اثر موسیقایی خود با عنوان «شانزه‌ لیزه» استو تولید بخش‌هایی از این آلبوم را در خارج از کشور انجام داده است.

این خواننده موسیقی پاپ برای هر اجرا، اتفاق‌های غافلگیرکننده‌ای را برای طرفدارانش رقم می‌زند کهاز جمله این اتفاق‌ها می‌توان به طراحی صحنه ویژه و آغازی متفاوت و همچنین طراحی لباس ویژهخواننده اشاره کرد.
فرزاد فرزین ۱۹، ۲۰ و ۲۱ مرداد در مجموع در ۶ نوبت و در ساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در مرکز همایش‌هایبرج میلاد روی صحنه می‌رود.

میزان

کنسرت فرزاد فرزین

myportal

۱۳ مرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی