صحبت های جنجالی الهام حمیدی

صحبت های جنجالی الهام حمیدی

الهام حمیدی این روزها در صفحه شخصی اش متنی طولانی در مورد اتفاقات اخیری که این روزها برایش پیش آمده را قرار داده است وی درمورد نظرات و سخنان زیادی که در فضای مجازی علیه وی ابراز شده اند صحبت کرده است که با هم در ادامه این بخش می خوانیم.

الهام حمیدی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

فکر کنم عده ای بیکار در فضای مجازی و حتی در فضای حقیقی هستند تا عده ای را به حاشیه ببرند هر چی بیشتر تلاش می کنم وارد بازی آنها نشوم بعضا نمیشود
من در ایام انتخابات ناجوانمردانه وارد حاشیه سازی آن گروه بی اخلاق و بی فرهنگی شدمکه آگاهانه یا نا آگاهانه آرامش، اعتماد و آسایشم را به نوعی تحت تاثیر قرار دادند در گفتگویی اخیرا باز آن عده را که با آبرو و اعتبار من و برخی همکارانم بازی می کنند را محکوم کرده و بی فرهنگ قلمداد کردم که بعید است مردم فرهیخته و هوشیار با اینگونه افراد بی اخلاق موافق باشند؟ آنها مثل تماشاگر نما ها.

در ورزش هستند ، به هر حال باز در این شب عزیز از همه مردمی که در طول این دوران و عمر هنریم من و کارهایم را حمایت کرده اند و محبت خودشونو از من دریغ نکرده ام تشکر و قدر شناسی می کنم و از ابراز لطف هاشون چه بصورت مستقیم و چه در پاسخ به کامنت های آن عده کم بی فرهنگ منو تنها نمی گذارند ممنونم.

آخرین خبر

myportal

۱۴ مرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی