جدایی غلامی از تیم ملی

جدایی غلامی از تیم ملی

غلامی از والیبالیست های تیم ملی کشورمان است که به تازگی توسط سرمربی این تیم برکنار شده و با فعالیت در این تیم خداحافظی کرد پستی که پس از ترک تمرین در صفحه شخصی اش قرار داده است را با هم می خوانیم.

جدیدترین پست غلامی پس از کنار گذاشته شدن از تیم ملی از صمیم قلب دوستت دارم (خطاب به خوش خبر) به تصمیم سرمربی احترام می گذارم تاوان اشتباهم و ترک تمرین را پس می دهم.::خدا روشکر

غلامی والیبال را از سال هفتاد و نه از آموزشگاه‌های شهرش آغاز کرد.
سال بعد همراه تیم آبفا آمل در سوپرلیگ، شرکت کرد و رسماً وارد دنیای والیبال شد.

او سپس به تیم نارنجستان نور پیوست و در سال‌های بعد تیم‌های صنام، پیکان تهران،پگاه ارومیه، سایپا و کاله را همراهی کرد و در پگاه و سایپا بازی‌های قابل توجه‌ای به نمایش گذاشت.
غلامی از رده نوجوانان، تیم ملی را همراهی می‌کرد و تا سال ۹۰ در تیم ملی ایران حضور داشت اما بنا به دلایلی نا معلوم از تیم ملی کنار گذاشته شد.

عادل غلامی با بازی‌های منسجم ولاسکو را مجبور به دعو او به تیم ملی کرد، عادل غلامیدر بازی‌های لیگ جهانی ۲۰۱۳ از ستارگان تیم ملی ایران بود و عملکرد خوبی در مسابقات قهرمانی آسیا و جام بزرگ قهرمانان جهان ۲۰۱۳ داشت.
عادل غلامی از ارکان قهرمانی کاله در سال‌های ۱۳۹۰ و ۱۳۹۱ در لیگ برتر بود.
غلامی پس از پس از پنج سال حضور در کاله و نایب قهرمانی در فصل ۹۳–۱۳۹۲، به میزان پیوست؛و بعد به عضویت تیم بانک سرمایه درآمد.

مشرق

myportal

۱۵ مرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی