فیلم جدید ماهایا پطروسیان

فیلم جدید ماهایا پطروسیان

 

ماهایا پطروسیان از هنرمندان زن سینما و تلویزیون است که این روزها کمتر در این عرصه های هنری دیده می شود «لس آنجلس- تهران» نام فیلم جدیدی است که ماهایا پطروسیان در آن ایفای نقش میکند.

ماهایا پطروسیان در فیلم لس‌آنجلس ـ تهران , ماهایا پطروسیان به فیلم سینمایی «لس آنجلس – تهران»به کارگردانی تینا پاکروان پیوست.

این فیلم سینمایی هم اکنون در مرحله پیش تولید است و طبق برنامه‌ریزی‌ها قرار است اواخر مردادماه فیلمبرداری آن آغاز شود.

این فیلم که در ابتدا با نام «تهران – لس آنجلس» درخواست پروانه ساخت داده بود، به پیشنهادشورای ارزشیابی و نظارت به «لس آنجلس- تهران» تغییر نام داد و پروانه ساخت آن صادر شده است.

تینا پاکروان تهیه کنندگی این پروژه را بطور مشترک با علی حسینی برعهده دارد و نویسندگی آن به صورت مشترک توسط تینا پاکروان و آنالیا اکبری انجام شده است.

تا کنون حضور برخی عوامل همچون فرشاد محمدی: فیلمبردار، ایمان امیدواری: گریم،مرجان شیرمحمدی: طراح صحنه و لباس، مدیران تولید: مهدی چراغی و روزبه گیلانی، دستیار اول کارگردان: مجتبی وحیدی، دستیار دوم کارگردان: رضا عزیزی، منشی صحنه: سحر عقیقی،صدابردار: امین میرشکاری، عکاس: احمدرضا شجاعی، مشاور رسانه‌ای: آیدا اورنگ و امور مجازی: آریان امیرخان در این فیلم سینمایی قطعی شده است.

ایسنا

myportal

۱۵ مرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی