متن زیبای هدیه تهرانی برای محیط زیست

متن زیبای هدیه تهرانی برای محیط زیست

 

هدیه تهرانی در پست جدیدی در صفحه شخصی اش روز محیط بان را گرامیداشته است و به همین مناسبت تصویری مرتبط با محیط زست و متن زیبایی در این رابطه در  صفحه شخصی اش قرار داده است که با هم می خوانیم.

هدیه تهرانی به مناسب روز ملی محیط‌ بان در صفحه اینستاگرامش پستی را منتشر کرد.

پست تهرانی به مناسبت روز محیط ‌بان , سی و یکم جولای سال ۲۰۰۷ مصادفبا نخستین روز تأسیس اتحادیه جهانی رنجرها (محیط‌ بانان) به عنوان روز جهانی محیط ‌بان نامگذاری شده است.

همه ساله مصادف با ولادت حضرت امام رضا (علیه السلام) که به ضامن آهو مشهورندبه عنوان روز محیط بان از سوی سازمان حفاظت محیط زیست کشور نامگذاری شده است.
گرچه این روز هنوز در تقویم رسمی کشور ثبت نشده است ولی همه علاقمندان از وجود این روز مطلع اند.
در همین راستا هدیه تهرانی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون پستی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

هدیه تهرانی در صفحه اینستاگرامش نوشت

“شغل محیط ‌بانی در ایران تقریبا از سال ۱۳۴۶ با شروع کار سازمان شکاربانی و نظارت بر صید و با آموزش و به کار گیری شکاربانان آغاز شد. محیطبانی در ایران از ابتدا تا امروز حوادث و دشواری‌های زیادی همراه خود داشته است و با گذشت سال‌ها هنوز شرایط کاری محیط‌بانان با استاندارد‌های جهانی فاصله زیادی دارد اما محیط‌بانان با عشق و علاقه شخصی خود سال‌هاست که با تمام وجود از حیات‌وحش و طبیعت ایران حفاظت می‌کنند.
امروز روز ملی «محیط‌بان» است. در این روز یاد و خاطره «محیط ‌بانانی» که جان خود را برای حفاظت از میراث طبیعی ایران از دست داده‌اند، گرامی می‌داریم.”

باشگاه خبرنگاران

myportal

۱۵ مرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی