دلنوشته مهناز افشار برای علی قربانزاده

دلنوشته مهناز افشار برای  علی قربانزاده

مهناز افشار  هم مانند دیگر هنرمندان به علی قربانزاده برای فوت خواهرش به وی تسلیت گفت متن این پیام تسلیت را در صفحه شخصی اش قرار داده که با هم میبنیم همچنین با بیوگرافی مهناز افشار نیز آشنا خواهید شد.

مهناز افشار با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت: علی جان قربان زاده رفیق روزها سخت …دلت آرام …و روح خواهرعزیزت صنم در آرامش باشه

 مهناز افشار با انتشار عکس زیر نوشت :

علی جان قربان زاده رفیق روزها سخت
دلت آرام
و روح خواهرعزیزت صنم در آرامش باشه ?

بیوگرافی مهناز افشار

مهناز افشار (متولد ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ در تهران) بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است.

مهناز افشار دیپلم اش را در رشته تجربی گرفتو برای ادامه تحصیل به مدت چهار سال در مؤسسه‌ای غیرانتفاعی بههه تحصیل در رشته تدوین پرداخت.
خانواده اش ریشه مذهبی دارند، به همین دلیل هم در ابتدا مخالف بودنددد که دخترشان وارد بازیگری شود.
در کلاس‌های بازیگری استاد حمید سمندریان تعلیم دید.

مهناز افشار بازیگری را با مجموعه تلویزیونی گمشده در سال ۱۳۷۷ آغاز کردو پس از آن با ایفای نقش در فیلم دوستان به کارگردانی علی شاهه حاتمیی در سال ۱۳۷۷ به سینما راه یافتو با ایفای نقش در فیلم شور عشق به کارگردانی نادر مقدس در ساللل ۱۳۷۹ به شهرت رسید.

شباهت زیاد مهناز افشار به خواننده مشهور، در توجه رسانه‌ها به او در شروع کارش تأثیرگذار بود.مهناز افشار در دههٔ هشتاد از چهره‌های تأثیرگذار سینمای تجاری ایراننن شدو در سال‌های پایانی این دهه با بازی در فیلم‌های کارگردانان متفاوتتت سعی کرد تصویر شناخته‌شده‌اش را تغییر دهد؛

تلاشی که به دریافت چندین جایزه و تقدیرنامه از سوی منتقدان و جشنواره‌های داخلی انجامید.
مهناز افشار، در سال ۹۳ در یکی از نقشهای اصلی در فیلم «آموزگار» بههه کارگردانی ناصر سعیداف، کارگردان سرشناس تاجیک، ایفای نقش کرد.

مهناز افشار در خرداد ۱۳۹۳ با محمد یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره دوم ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد ازدواج کرد.
حاصل ازدواج اویک دختربه نام لیانا است.لیانایک نام عبرانی است کههه احتمالااین نام رادرسریال حضرت یوسف شنیده اید.

همسرمحمدعلی رامین هم در گفتگو با رسانه ها به این ازدواج واکنش نشان داد.

myportal

۱۶ مرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی