علت درگذشت صنم قربان زاده

علت درگذشت صنم قربان زاده

چندی پیش خبردارشدیم دختری از یک برج به پایین سقوط کرده است و جان خود را از دست داده است وی خواهر علی قربان زاده هنرمند سینما و تلویزیون بوده است به دنبال این خبر هنرمندان و دوستان و آشنایان این بازیگر به وی تسلیت گفتند.

همزمانی انتشار خبر سقوط مرگبار خواهر بازیگری معروف از یک برج درشهرک غرب با انتشار خبر درگذشت صنم قربان زاده برای بسیاری از مخاطبان فضای مجازی، این پرسشرا پیش آورده که آیا این خواهر علی قربان زاده بوده که سقوط کرده است؟

صبح روز شنبه ۱۴ مردادماه مأموران کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتختخبر سقوط مرگبار دختر جوانی را اعلام کردند. بنابر اظهارات مأموران دختر سی و پنج ساله‌ای از طبقه ششمیکی از برجهای متعلق به یک مجتمع مسکونی به پایین سقوط کرده و جان خودش را از دست داده بود.
در تحقیقات تکمیلی مأموران مشخص شد متوفی خواهر بازیگر معروف سینما و تلویزیون بودههمچنین تحقیقات نشان داد وی در یکی از واحدهای طبقه ششم برج به صورت مجردی زندگی می‌کرده است.

ساعاتی پس از انتشار این خبر، درگذشت صنم قربان زاده رسانه ای شد و برخی از سینماگران همدرگذشت وی را به علی قربان زاده تسلیت گفتند؛

سینما ژورنال

myportal

۱۷ مرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی