نقش جدید آزاده زارعی

نقش جدید آزاده زارعی

آزاده زارعی قرار است در فیلم هایلایت ایفای نقش کند این هنرپیشه جوان در روزهای آینده به ایفای نقش در این فیلم خواهد پرداخت بد نیست با دیگر هنرمندانی که قرار است در این فیلم حضور داشته باشند آشنا شوید.

فیلم سینمایی «هایلایت» بعد از انتخاب آزاده زارعی به عنوان بازیگر زن نقش اول به فاز تولید وارد شد.

فیلم سینمایی «هایلایت» که از اواخر خردادماه، پیش تولید آن آغاز شده بود، بعداز پشت سر گذاشتن روزهای پایانی این مرحله با انتخاب بازیگر نقش اصلی زن آن، وارد فاز تولید شد.

پس از رایزنی های صورت گرفته برای تکمیل لیست بازیگران اصلی «هایلایت»، سرانجام آزاده زارعی به عنوان نقشاول زن این سینمایی انتخاب شد و به تازگی در اولین تجربه همکاریش با اصغر نعیمی به این پروژه پیوست.

زارعی که پیش از این کار، با حضورش در سینمایی «آمین خواهیم گفت» و نقش جنجال برانگیز اصغر فرشتهبه عنوان بازیگر ، شروع پر سر و صدایی را در سینما داشت، برای دومین بار با ساسان سالور در مقام تهیه کننده همکاری می کند.
او قرار است تا باز هم با نقش و فضایی متفاوت، کاراکتر دیده نشده ای را در «هایلایت» از خود به تصویر بکشد.

این بازیگر جدا از مجموعه ی«آوای باران»، امسال نیز در جشن حافظ نامزد کاندید بهترین بازیگر نقش اول زنبرای فیلم «آمین خواهیم گفت» شد.

لازم به ذکر است که به جز تهران و لوکیشن های شهری موجود در کار، فیلمبرداری بخشی از این سینمایی درشمال کشور رقم خواهد خورد.

«هایلایت» به نویسندگی وکارگردانی اصغر نعیمی بعد از فیلم هایی چون «بی‌وفا»، «سلام بر عشق» و «سایه‌های موازی»چهارمین ساخته وی محسوب می شود که در آن درامی عاشقانه و متفاوت را با مضمون اجتماعی روایت می‌کند .
ساسان سالور نیز پیش این کار فیلم های «تمشک» ،«آمين خواهيم گفت» و «بدرود بغداد» را تهیه کرده است.

پژمان بازغی، جمشید هاشم پور، سام قریبیان،الهه حصاری و آزاده زارعی از بازیگرانی هستند كه تا امروز به این پروژهپیوسته‌اند و در روزهای آینده چهره های دیگری نیز به جمع آنها اضافه خواهد شد.

خبرآنلاین

myportal

۱۷ مرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی