فروش غذا با گوشت آدمیزاد

فروش غذا با گوشت آدمیزاد

 

مردی که در این تصویر میبینید با گوشت انسان غذا تهیه کرده و به مشتریانش فروخته است این قاتل سریالی از نحوه تهیه این ساندویچ ها با پوشت قربانیانش در دنیای مجازی سخن گفته است که با هم بخشی از صحبت های وی را می خوانیم.

یک قاتل سریالی که ادعا می‌کرد بخش‌هایی از گوشت بدن قربانیان خود را در قالب ساندویچ‌های کبابی فروخته، در زندان مُرد.

«جو مَتِنی» در اواسط دهه ۱۹۹۰ به اتهام قتل دو زن به نام‌های «کتی مگزینر» و «کیمبرلی اسپایسر» در بالتیمور بازداشت و محکوم شد.

او که به دلیل جثه بزرگش به «کوچولو» (TINY) معروف بود بعد‌ها به کشتن ۱۰ تن اعتراف کرد و حکم دو بار حبس ابد، او را از مجازات اعدام نجات داد.

نگهبان زندان مریلند، آمریکا در حالی جسد این قاتل ۶۲ ساله را در سلولش یافت که مدت زمان زیادی از دوره محکومیت وی باقی مانده بود.

مَتِنی در اعترافاتش که به صورت آنلاین منتشر شده بود توضیح داد چگونه گوشت قربانیان خود را در فریزر ذخیره کرده و پس از طبخ، گوشت آن‌ها را در دکه ساندویچی خود به مشتریان می‌فروخت. او در بخش از اعترافاتش گفته بود هیچ کسی نمی‌تواند تفاوت بین گوشت خوک و گوشت انسان را درک کند.

۸ قربانی این قاتل سریالی، زن بوده و همگی در کانکسی که در آن زندگی می‌کرد به قتل رسیدند و فقط محل دفن جسد دو زن مذکور توسط خود او بر ملا شد. او بعد‌ها به قتل دو مرد بی خانمان با تبر نیز اعتراف کرد

باشگاه خبرنگاران

myportal

۱۸ مرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی