محمدرضا گلزار و شبکه نسیم

محمدرضا گلزار و شبکه نسیم

محمد رضا گلزار قرار است در شبكه نسيم  به فعالیت بپردازد این سوپراستار می خواهد بینندگان این شبکه را غافلگیر کند خبر همكاري گلزار با شبكه نسيم به تازگی توسط مدیریت این شبکه اعلام شده است.

در شبكه نسيم چه خبر است؟ در روزهايي كه مهران مديريبرنامه «دورهمي» را به محل دورهمي بازيگران مجموعه‌هايش تبديل كرده است و هر بازيگري همكه حضور پيدا مي‌كند به جز تعريف و تمجيد از مديري كار ديگري نمي‌كند، شبكه نسيم به محلي براي رپرتاژ غيرمستقيم فيلم «ساعت ۵ عصر» تبديل مي‌شود.

يا اينكه در برنامه «وقتشه» سالگرد ازدواج اميرعلي نبويان و همسرش جشن گرفته مي‌شود.
شبكه نسيم چيزي مي‌شود شبيه كافي‌شاپ‌هايي كه قرارهاي عاشقانه دو نفري يا چند نفري در آن برگزار مي‌شود، حتي اين سؤال پرسيده نمي‌شود كه دلبري‌هاي زن و شوهري كه غالباً در فضاي غيرعمومي انجام مي‌شود، چرا بايد در شبكه‌اي پربيننده پخش شود؟ آيا اين خاصه‌بخشي‌ها به ديگران هم اختصاص
پيدا مي‌كند؟! حالا هم شبكه نسيم يك شگفتانه جديد را رو كرده است.

اين بار قرار است سوپراستار سال‌هاي نه‌چندان دور سينما كه اين روزها در حوزه تبليغات نيز فعال شده،با اين شبكه براي تبليغ مد و مدلينگ همكاري كند. محمدرضا گلزار كه بعد از چند سال دوري از سينما،با سريال «عاشقانه» بازگشتي دوباره به فعاليت‌هاي هنري داشته است، قرار شده براي حوزه مد لباس با شبكه نسيم همكاري كند!

حوزه مد و مدلينگ با آنكه جزو حوزه‌هاي پولساز است، اما در مقابل به دليل ترويج فرهنگ مصرف‌گراييو تشويق به پيروي از الگوهاي غربي در سبك زندگي، در فرهنگ كشورمان امري مذموم شناخته شدهو حتي در بيشتر برنامه‌هاي اخلاقي و خانوادگي تلويزيون پرداختن به اين حوزه نهي و نفي شده است.

شبكه نسيم با وجود اينكه شبكه‌اي تقريباً جديد به شمار مي‌رود توانسته در جمع پر‌مخاطب‌ترينشبكه‌هاي تلويزيوني براي خودش جاي مطمئني را پيدا كند و از اين رو بخش خصوصي تمايل زياديبراي حضور در اين شبكه دارد. اما قرار است درآمدزا شدن شبكه به مفهوم نفي فرهنگي باشد كه تلويزيون تلاش مي‌كند در جامعه حاكم باشد؟

مصرف‌گرايي حاصل از مدلينگ مسئله‌اي مسلم است و در شرايطي كه مقام معظم رهبري روي مسئله اقتصاد مقاومتي تأكيد دارند، صداوسيما آيا مي‌خواهد شرايط را براي برنامه‌اي تلويزيوني مهيا كند كهدر جهت عكس فرهنگ اقتصاد مقاومتي حركت مي‌كند؟!

خبر همكاري گلزار با شبكه نسيم براي توليد برنامه‌اي در حوزه مدلينگ هنوز واكنش رسمي را از سويمديران اين شبكه در پي نداشته است، اما در خبرها آمده مذاكرات با شبكه انجام شده است، آيا نسيمبيش از اين قرار است از يك شبكه موفق دور شود؟!

روزنامه جوان

myportal

۱۸ مرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی