معرفی هنرمندان چپ دست

معرفی هنرمندان چپ دست

آیا شما چپ دست هستید؟  آیا میدانستید افراد چپ دست نسبت به افراد راست دست استعدادهای ویژه ای دارند؟ به تازگی انجمن چپ دستان رای پرورش استعدادهای این افراد برنامه های جدیدی در پیش گرفته است که با هم می خوانیم همچنین برخی هنرمندان چپ دست در این بخش معرفی خواهند شد.

فرزانه سادات معصومیان – دبیر انجمن چپ دستان ایرانی هدف،راه اندازی این مجموعه را شناسایی و پرورش استعدادهای افراد چپ دست در جامعه که تا حدودی مغفول مانده است، بیان کرد.
وی افزود: این مجموعه با ایجاد دید صحیحبه مقوله چپ دستی و هم افزایی توان و استعداد افراد مختلف جامعه اعم از راست دستو چپ قصد دارد نسبت به آگاهی توانمندی‌های این گروه قدم‌های موثر بردارد.به گفته دبیر انجمن چپ دستان ایران، تلاش این انجمن هرگز یک مبارزه اجتماعی نیست،

بلکه تغییر نگاه همراه با لطف از طرف همه ایرانیان به سوی یک قانون مدون برای چپ دستهاست و اینکه به مسئولان و قانون گذاران اعلام کنیمچپ دست‌ها که ۱۰ درصد افراد جامعه را تشکیل می‌دهند بیشتر از پیش مورد توجه قرار گرفتهو با آموزش صحیح، مشاوره و حمایت سهم بیشتری در کشور داشته باشند و این گروه براساس تحقیقات علمیانجام شده دارای متوسط هوشی بالاتر نسبت به عموم جامعه هستند.
وی بیان داشت: لذا انجمن چپ دستان ایرانی ضمن انجام فعالیت‌هایی برای معرفی بهتر اینگروه اقدام به برگزاری نخستین نشست چپ دستان ایرانی در سالن سینمایی پردیس ملت در تاریخ ۲۲ مرداد می‌کندتا در این گردهمایی تاکید دوباره ای داشته باشیم بر اعلان توانمندی‌ نیازها و خواسته‌های این گروه؛

نخستین نشست چپ دستان در سطح بین المللی

زیرا تعداد قابل توجه ای از جامعه هنرمندان و ورزشکاران افراد موفقی را می‌شناسیم که چپ دست هستند، همچون زیبا بروفه،بهنوش بختیاری، لاله اسکندری، هانیه توسلی، حامد کمیلی، مهران غفوریان و در میان ورزشکاراننیز فرهاد قائمی، نوشاد عالمیان، گلنوش سبقت الهی، ندا شهسواری، کریم باقری، علیرضا نیکبخت واحدی، مهرداد معدنچی، میثم منیعی و محسن خلیلی از جمله افراد هستند.
دبیر انجمن چپ دستان ایران با اشاره به اینکه انجمن چپ دست‌های ایرانی به همتموسسه فرهنگی هنری ترنم اندیشه روشن با مجور رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و باثبت نهایی به عنوان یک نهاد مردمی از سال ۹۳ شروع به کار کرده است،افزود: این نشست نخستین نشست چپ دستان در سطح بین المللی خواهد بود.

اقتصاد آنلاین

myportal

۱۹ مرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی