نیکول کیدمن در نقش جدیدش

نیکول کیدمن در نقش جدیدش

نیکول کیدمن هنرمند مشهور هالیوودی به تازگی در سریال جدیدش ایفای نقش کرده و در افتتاحیه آن شرکت نموده است. لباس زیبای او مورد توجه خبرنگاران قرار گرفت بد نیست با کارنامه هنری و بیوگرافی وی در این بخش آشنا شوید.

«نیکول کیدمن» در افتتاحیه ی سریال جدیدش به نام «بالای دریاچه» در استرالیا،نیکول کیدمن بازیگر و خواننده آمریکایی-استرالیایی که برنده جایزه اسکار شده است.

وی در سال ۱۹۸۹ با بازی در فیلم سکوت قبرستانی به شهرت رسید. کیدمن کارنامهٔ هنری خود را دردههٔ ۹۰ در کنار همسر سابقش تام کروز ارتقاء بخشید. وی در سال ۱۹۹۵ به‌خاطر نقش آفرینی در فیلمبه خاطرش مردن مورد تحسین بسیار واقع شد و توانست جوایزی از جمله گلدن گلوب و جایزه امپایرو انجمن منتقدان فیلم لندن را بدست آورد. پس از ان با بازی در فیلم‌هایی همچون چشمان کاملاً بستهو دیگران و مولن روژ! توجه بسیاری را به خود جلب کرد و مورد ستایش همگان قرار گرفت.

وی در سال ۲۰۰۲ به خاطر بازی خیره کننده و درخشانش در فیلم ساعت‌ها مورد ستایش قرار گرفتو توانست جایزهٔ اسکار بهترین بازیگر زن، گلدن گلوب و بفتا را بدست آورد. کیدمن در این فیلم نقش ویرجینیا وولف رمان‌نویس انگلیسی را ایفا کرد که دچار بیماری روانی بود.

بعد از آن با بازی در فیلم‌هایی همچون کوهستان سرد و تولد به موفقیت‌هایش ادامه داد و تحسین‌های زیادی را دریافت کرد. در سال ۲۰۱۰ به واسطهٔ بازی خوبش در فیلم لانه خرگوش توانست نامزدی اسکار دیگری را بدست آورد

myportal

۲۰ مرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی