گردهمایی مردم کره شمالی

گردهمایی مردم کره شمالی

پس از تهدیدهای دونالد ترامپ خطاب به کره شمالی و تحریم های جدید آمریکا علیه این کشور مردم کره شمالی در گردهمایی منظمی به تظاهرات علی این کشور پرداختند به گزارش تصویری در این زمینه دقت کنید.

هزاران تن از مردم کره شمالی به نشانه اعتراض به تهدیدات رئیس جمهور آمریکا،به خیابان‌های کشورشان آمدند؛ گردهمایی که همانند دیگر مراسم رسمی در این کشور با نظم خاصی برگزار شد.

به نوشته روزنامه دیلی میل، مردم کره شمالی در پایان در میدان کیم ایلسونگ در پیونگ یانگ گردهم آمدند و تصاویر گرفته شده نشان می‌دهد که آنها کاملا سازماندهی شدهبا پلاکاردهای تبلیغاتی به خیابان آمده‌اند.

تصاویر گرفته شده نشان می‌دهد هزاران تن از کارگران کره شمالی که پیراهن‌های سفیدبه تن داشتند، در سراسر این میدان که در جای جای آن پرچم‌های کره شمالی به اهتزاز در آمده بود، تجمع کرده بودند.

طبقه بزرگان و سران کره شمالی نیز که در این راهپیمایی پیراهن‌های مشکی به تن داشتند این کارگران را در حین راهپیمایی تشویق می‌کردند.

این راهپیمایی پس از دور جدید تحریم‌های شورای امنیت سازمان ملل و افزایش تنش‌ها میان کره شمالی و آمریکا برگزار شد.

کره شمالی به صورت رسمی تهدیدات اخیر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکارا پاسخ داده و با تهدید حمله به جزیره گوام که متعلق به ایالات متحده است، ترامپ را یک دیوانه خطاب کرد.

myportal

۲۰ مرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی