از هم پاشیده شدن زندگی وارث شرکت تویوتا

   از هم پاشیده شدن زندگی وارث شرکت تویوتا

چندی پیش خبر رابطه عاطفی ریحانا خواننده آمریکایی را با حسن جمیل وارت شرکت تویوتا شنیدیم این رابطه باعث جدایی وی از همسرش شد اما این رابطه مدت زیادی دوام نداشت و تنها باعث از هم پاشیدن زندگی این مرد ثروتمند عرب شد.

وارث اهل سعودی شرکت تویوتا مدتی است با ریحاناخواننده سرشناس آمریکایی ارتباطی جنجالی را آغاز کرده است.

حسن جمیل اهل عربستان سعودی که وارث شرکت خودروسازی تویوتا است و اکنون از مدیران ارشدآن نیز به شمار می رود با ریحانا خواننده مشهور آمریکایی از مدت ها پیش ارتباطی بسیار جنجالی را آغاز کرده است.

در حالی که این دو مدام زیر ذره بین پاپاراتزی ها قرار دارند اکنون مشخص شده است که جمیل برایادامه ارتباط جنجالی خود با ریحانا به ازدواج خود پایان داده است، آن هم در حالی که فقط سه ماه ازازدواج می گذشت. همسر جمیل، «لینا» نام داشت و هنرمند سرشناسی در امور نقاشی و هنرهای تجسمی بود.

وارث شرکت خودروسازی تویوتا اندکی پس از ازدواج با «لینا» با ریحانا آشنا می شود و کم کم تصمیممی گیرد به خاطر این خواننده جنجالی آمریکایی به سرعت از همسر خود جدا شود. نکته بسیار جالباین است که ریحانا به جمیل نیز وفا نکرد. در حالی که جمیل برای این خواننده سرسناش آمریکایی ازهمسر خود گذشت مدتی بعد متوجه شد که ریحانا دیگر علاقه ای به ارتباط با او ندارد. البته این ارتباطهنوز تمام شده نیست. اما به هر حال یکی از بدترین و کثیف ترین اخبار حاشیه ای هالیوود رقم خورده است. ریحانا با آن ظاهر عجیب و لباس های عجیب ترش اکنون دوباره در کانون شدیدترین توجهات قرار گرفته است. ا
و زندگی زنی را به هم ریخته است که هرگز تا به حال او را ندیده است.

حسن جمیل وارث شرکت تویوتا:

لینا، زن هنرمندی که ریحانا باعث فروپاشی زندگی اش شد:

جام جم

myportal

۲۱ مرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی