بیماری نادر دوقلوهای آمریکایی

بیماری نادر دوقلوهای آمریکایی
این دوقلوها چهره ای عجیب و غریب دارند و از بیماری های زیادی رنج میبرند والدین این کودکان آن ها را رها کرده اند و زنی پنجاه و چهار ساله حضانت آن ها را به عهده گرفته است این زن از طرف مردم آمریکا به مهربانتریم بانوی آمریکایی لقب گرفته است ، بیماری نادر دوقلوهای آمریکایی تعجب پزشکان را برانگیخته است. در ادامه تصاویر بیشتری ازاین برادران دوقلو خواهید دید.
عجیب ترین دوقلوهای دنیا کم کم سه ساله می شوند. آنها سرنوشت غم انگیزی داشتند.
به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از دیلی میل، متئو و مارشال که سه سال دارند با یک عارضه بسیار نادر به نام سندرم پفیفر به دنیا آمدند. این دو کودک بیگناه و بدشانس وقتی فقط چهار هفته از تولدشان می گذشت تنها شدند چرا که والدینشان آنها را ترک کردند و به پرورشگاه سپردند. اما پرستاری به نام لیندا ترپمایر که ۵۸ سال دارد حضانت دوقلوهای عجیب را بر عهده گرفت. لیندا خود شش فرزند دارد که سه تای آنها را به فرزندی قبول کرده است.

بر اساس سندرم نادری که این دو پسر به آن مبتلا هستند اندامشان شکل عجیبی دارد. مفاصل آنها با با مشکلات زیادی روبرو است، پیشانی بزرگی دارند، گوش هایشان نیز نافرم است و چشم هایشان نیز ناهمگون به نظر می رسد. آنها برای تنفس نیاز به لوله تنفسی دارند و بدنشان نیز مستعد عفونت است.

به نظر نمی رسد این دوقلوهای نگون بخت عمری طولانی داشته باشند اما لیندا قول داده بهترین زندگی را برای آنها فراهم کند.

لیندا اکنون از سوی رسانه ها به عنوان مهربان ترین زن آمریکایی شناخته می شود، زنی که اوضاع مالی چندان خوبی ندارد اما به بهترین شکل از عجیب ترین دوقلوهای دنیا نگه داری می کند.

myportal

۲۲ مرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی