دبیرکلی فدراسیون فوتبال در کنار کی روش

دبیرکلی فدراسیون فوتبال در کنار کی روش

کارلوس کی‌روش به مناسبت بازگشتش به ایران هدیه جالبی به سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال اهدا کرد. هدیه وی یک گلدان بونسای بود. وی در جلسه ای که با  ساکت داشت صحبت هایی پیرامون آینده تیم ملی و پیشرفت بایکنان کشورمان به میان آورد.

کارلوس کی‌روش هدیه ویژه برای ساکت در نظر گرفت و به وی اهدا کرد.

سرمربی تیم ملی کشورمان و سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال جلسه‌ای را با یکدیگر برگزار کردند.

کارلوس کی‌روش امروز (سه‌شنبه) به همراه دن گاسپار مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی با حضور در دفتر محمدرضا ساکت، ساعتی با وی دیدار و گفت‌و‌گو کرد. در این نشست، سرمربی تیم ملی با تبریک انتخاب ساکت به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، به او یک گلدان «بونسای» هدیه کرد و گفت:همه ما برای موفقیت تلاش کرده و سعی خواهیم کرد بهترین‌ها را برای فدراسیون فوتبال و تیم‌های ملی رقم بزنیم.

وی افزود: هدف من از اهدای بونسای، توجه به نماد رشد، پیشرفت و بالندگی است. تاثیرات حضور شمادر سازمان تیم‌های ملی در ماه‌های اخیر روشن است و اتفاقات مثبتی که در مرکز تیم‌های ملی هم رخ داده، مؤید این زحمات و پرکاری است.

هدیه کارلوس کی روش

ساکت هم ضمن تشکر از حضور کی‌روش اظهار امیدواری کرد که روند آماده‌سازی تیم ملی فوتبال به بهترین شکل و با قدرت در ماه‌های منتهی به جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ طی شود. در این نشست،سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی درباره برنامه‌های آینده گفت‌و‌گو کردند.

وب سایت نود

myportal

۲۵ مرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی