کلاهبرداری با نام مهاجم پرسپولیس

 کلاهبرداری با نام مهاجم پرسپولیس

چندی پیش خبردار شدیم فردی سودجو با معرفی خود به عنوان وکیل مهدی طارمی در یک واحد اپارتمانی اقدام به راه اندازی خانه فساد کرده بود که خوشبختانه با دخالت مردم و پیگیری پلیس دست او رو شد و برملاشدن رازش ماجرا خاتمه می یابد.

یک فرد سودجو به اسم مهاجم پرسپولیس اقدام به اجاره یکواحد آپارتمان و راه اندازی خانه فساد کرد! فردی که خود را به عنوان وکیل مهدی طارمی معرفی کرده بودبا اجاره یک واحد آپارتمان لوکس در شمال تهران اقدام به راه اندازی خانه فساد کرده بود که با اعتراض همسایه ها و دخالت پلیس ماجرا برملا شد.

این فرد سودجو که ادعا کرده بود وکیل مهاجم پرسپولیس است و عکس هایی با وی نیز به مالک آپارتمان نشان داده بود، این واحد را به اسم طارمی اجاره می کند اما با وجود اصرارهای مالک برای دیدن طارمی،هیچ خبری از این بازیکن نمی شود!

پس از مدت کوتاهی که این واحد به فرد سودجو اجاره داده می شود همسایه ها به خاطر سروصدای غیرمتعارف زنان و دختران موضوع را به پلیس گزارش می دهند که این امر باعث عصبانیت و خط و نشان کشیدن وکیل قلابی می شود.

فرد سودجو این اپارتمان را به محل رفت و آمد دختران و زنان جوان و انجام امور غیراخلاقی و قمارتبدیل کرده بود که با وساطت پلیس و اعتراض همسایه ها ماجرا به پایان رسید.

مهر

myportal

۲۵ مرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی