دوران بچگی علی عبدالمالکی

دوران بچگی علی عبدالمالکی

علی عبدالمالکی در صفحه شخصی اش تصویر جدیدی از دوران کودکی اش قرار داده است وی به مناسبت سالگرد تولدش این تصویر زیبا را در صفحه شخصی خود قرار داده است وی متن زیبا و دلنشینی را برای تشکر از طرفدارانش در کنار این عکس قرار داده است که با هم می خوانیم.

وی با انتشار این عکس نوشت

يك سال ديگه از عمرم گذشت…
من هنوز به خيلى از آرزوهام نرسيدم…..
نه كه نخوام ..نشد…
حرف تو دلم زياده….
اميدوارم تو اين سال جديد از زندگيم تمام مشكلاتى كه چند ساله دارم باهاشون كنار ميام تموم بشن و بتونم بعد از چند سال خودم باشم و خودم
از خدا ميخوام كمكم كنه به سمت آرزوهام خيز بردارم…
حرف خيلى زياد هست ولى گفتنى نيست….
ممنونم كه به يادم هستيد و تولدم رو تبريك گفتيد

اگر جايى كسى رو ناخواسته ناراحت كردم منو ببخشه و حلال كنه
خدا سايه ى پدر مادرتون رو از سرتون كم نكنه
برام خيلى خيلى خيلى دعا كنيد بزرگواران
دوستون دارم يه دنياااااااا . يك سال ديگه از عمرم گذشت… من هنوز به خيلى از آرزوهام نرسيدم….. نه كه نخوام ..نشد… حرف تو دلم زياده…. اميدوارم تو اين سال جديد از زندگيم تمام مشكلاتى كه چند ساله دارم باهاشون كنار ميام تموم بشن و بتونم بعد از چند سال خودم باشم و خودم از خدا ميخوام كمكم كنه به سمت آرزوهام خيز بردارم… حرف خيلى زياد هست ولى گفتنى نيست…. ممنونم كه به يادم هستيد و تولدم رو تبريك گفتيد اگر جايى كسى رو ناخواسته ناراحت كردم منو ببخشه و حلال كنه. خدا سايه ى پدر مادرتون رو از سرتون كم نكنه. برام خيلى خيلى خيلى دعا كنيد بزرگواران. دوستون دارم يه دنياااااااا

علی عبدالمالکی خواننده پاپ متولد ۲۶ مرداد ماه ۱۳۶۷ در تهران می باشد و ۲۸ سال سن دارد .از کودکی در محله ی مشیریه ی تهران بزرگ شده است ولی اصالتا اهل تویسرکان (همدان) می باشد.

وی پدرش را در سن ۷ سالگی از دست داده است.

وی علاوه بر خوانندگی تنظیم و آهنگسازی و ترانه سرایی هم انجام میدهد.

وی پس از فراگیری سازهای کیبورد، گیتار و پیانو، در بهمن ۸۶ آلبوم خدا نشناس را با آهنگ سازی و تنظیم دی جی سروش اس جی ترک که شامل ۸ ترک بود را وارد بازار کرد، پس از چند ماه در اردیبهشت ۸۷ دومین آلبوم خود به نام نامسلمون را مجدداً با آهنگ‌سازی و تنظیم دی جی سروش اس جی ترک و با همکاری ایمان ظهراب روانهٔ بازار کرد. اما اولین آلبوم مجاز وی به نام مخاطب خاص بعد از چند سال انتظار در سال ۹۴ منتشر گردید.عبدالمالکی در یکی از مصاحبه، از رضا صادقی، محسن یگانه، اصفهانی، سعید شهروز و مهدی یغمایی بعنوان خوانندگان محبوب خود یاد کرده است.

myportal

۲۷ مرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی