صحبت های سعید پیردوست درباره اوضاع سینما

 صحبت های سعید پیردوست درباره اوضاع سینما

سعید پیردوست از هنرمندان مجموعه های طنز مهران مدیری است که این روزها کمتر در عرضه سینما و تلویزیون شاهد فعالیت وی هستیم این هنرمند گلایه های زیادی از اوضاع سینما و تلویزیون دارد. بد نیست با گوشه اس صحبت های وی در این مطلب همراه باشید.

سعید پیردوست بازیگر سینما و تلویزیون درباره جدیدترین فعالیت هایخود گفت: چندی پیش ایفای نقش در فیلم سینمایی «دم سرخ ها» به کارگردانی آرشمعیریان را به پایان رساندم ولی نقش من در این اثر کوتاه بود و تنها ۲ روز در این پروژه همکاری داشتم.

وی با اشاره به داستان این اثر عنوان کرد: «دم سرخ ها» یک فیلم طنز و روایتگر داستان۲ جوانی است که باید به خدمت سربازی بروند اما برای این امر مشکل دارندو برخی به آنها توصیه می کنند که چهره خود را تغییر بدهند از همین رو آنها راه های متخلفی را تجربه می کنند.

پیردوست عنوان کرد: من هم در این فیلم نقش پزشکی را ایفا می کنم که این ۲ جوان بهاو مراجعه می کنند و می خواهند راه حلی از این پزشک بگیرند و این پزشک آنها را راهنمایی می کند.
به طور کلی «دم سرخ ها» فیلم بامزه ای است با این وجود باید ببینیم چه خروجی خواهد داشت.

این روزها سینما حالت بدی پیداکرده

این بازیگر در بخش دیگر از صحبت هایش با اشاره به بیکاری پیشکسوتان این عرصه گفت:این روزها سینما حالت بدی پیداکرده و به صورت مافیایی شده است.
در حالی که سینما باید مردمی باشد این را هم باید بگویم که برخی در یک پروژه انرژی و توان یکجوان بیست ساله را از یک پیشکسوت می خواهند که این درست نیست.

وی در پایان اظهار کرد: این روزها کسی به ما گوش نمی کند و هرچقدر هم فریاد بزنیم صدایمان به جایی نمی رسد،در حالی که دست اندرکاران باید توجه کنند که ما چگونه زندگی خود را می چرخانیم، باید ببینندکه زندگی کسی که ۵۰ سال از عمرش را صرف این کار کرده در ۷۰ سالگی به چه شکل است.بههر حال نباید این افراد را روی هوا رها کرد.

مهر

myportal

۳۰ مرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی