افعی غول پیکری که می خواست یک راهبه را ببلعد!

افعی غول پیکری که می خواست یک راهبه را ببلعد!

افعی غول پیکری که در این تصویر میبینید قصد بلعیدن مرد راهبه را داشت . ابتدا این مرد را نیش زد سپس به دور وی حلقه زد این راهبه زنده ماندنش را مدیون راهبان دیگر است که وی را از چنگال این مار غول پیکر نجات دادند.

به نقل از دیلی‌میل، یک راهبه ۸۵ ساله در سرویس بهداشتی مورد حمله یک افعی ۲۶ فوتی (بیش از ۷ متر) قرار گرفت. این راهبه به طور معجزه‌آسایی از خطر مرگ نجات یافت و تنها پاهایش ۲۰ بخیه خوردند.

«چین داراچان» که بسیار نحیف است و فقط ۳ فوت و ۹ اینچ قد دارد از اتاق خوابش در معبدی در استان «رایگون» تایلند بیرون آمد تا از سرویس بهداشتی استفاده کند. وقتی این راهبه در را باز کرد افعی به سرعت به سمت او پرید، دو پایش را نیش زد و خودش را دور بدنش پیچاند.

راهبان دیگر با شنیدن فریاد چین او را از دست این مار نجات دادند و این خزنده را به دام انداختند. احتمالاً این مار از جنگلی که در نزدیکی این محل است به معبد راهبان راه یافته است و راهبان آن را به جنگل بازگرداندند. چین به سرعت به بیمارستان منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت.

چین می‌گوید: «من از کاری که این مار کرد عصبانی نیستم. او براساس طبیعتش عمل کرد. فقط هربار می خواهم از سرویس بهداشتی استفاده کنم، می‌ترسم».

  

myportal

۱ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی