درد و دل آزاده نامداری با مردم

درد و دل آزاده نامداری با مردم

آزاده نامداری این روزها صحبت های زیادی برای گفتن دارد و گوشه ای از آن ها را در صفحه شخصی اش منتشرکرده است و از مردم خواستار عف و بخشش نموده است. این مجری صدا و سیما به خاطر سرش به سوئیس و انتشار تصاویری بی حجابش توسط بازیگران و هنرمندان و افراد زیادی مورد نقد قرار گرفته است.

 آزاده نامداری به حواشی ایجاد شده درباره انتشارعکس‌هایش در سوییس واکنش نشان داد.

آزاده نامداری در این باره نوشت: «روزهای تلخی بر من و همسر و خانواده ام گذشت، چرا که محکومشدیم به آنچه که در خیالمان هم نمی‌گنجید. ما صدها کاستی و نقص داریم و خود آگاهتر از همه بدان می‌باشیم، اما بدانیم آن همه قضاوت درست و نادرست در مورد رفتار، گذشته و خانواده ما، بیش از آنکه نقد ما باشد، نقد جامعه ماست.نه از مغرض‌ها که هرچه کنی، حرف خودشان را می‌زنند و تصمیم خودشان را حق مطلق می‌دانند.
نه از لشکر بافنده‌ها که بی‌ترس از خدا هر جایی دغل و دروغ می‌سازند و هر جمله و کلمه‌ای را به لب می‌آورند. نه از قضاوت گران سرخود که دانسته و ندانسته هر تهمتی می‌زنند و هر بهتانی می‌بندند
و نه از بددل‌هایی که از تماشای رنج دیگران لذت می‌برند و از غصه بقیه شاد می‌شوند،توقعي ندارم.

من آزاده نامداری، از خواهران و برادران مومنم می‌خواهم که مرا عفو کنند و بدانند حقایقی هستکه نمی‌دانند. شاید روزی برسد که دیگر نیازی به توضیح نباشد و همه چیز آشکار شود.من همواره مهرشمارا درهمه شرايط زندگيم فراموش نميكنم واميدوارم اين بارهم دركم كنيد.»

عصر ایران

myportal

۱ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی