عکس های منتشر نشده از جشن حافظ

عکس های منتشر نشده از جشن حافظ

در این تصاویر هنرمندان سینما و تلویزیون را میبینید که در جشن حافظ شرکت داشته اند برخی از این بازیگران با تیپ و قیافه ای متفاوت در این جشم حضور پیدا کرده اند. در این میان هنرمندانی همچون جوادعزتی و ترلان پروانه و رضا عطاران مشاهده می شوند. از جشن حافظ پیشینه آن و برگزارکنندگان این جشن اطلاعات و دانستنی های جالبی آورده ایم بد نیست به آن ها نگاهی بیندازید.

جشن حافظ یا جشن سینمایی تلویزیونی دنیای تصویر نام جشنواره‌ای است که هر سال توسط علی معلم مدیر مسئول و سردبیر مجله سینمایی دنیای تصویر در کشورمان برگزار می‌شود. اولین دوره این جشن در سال ۱۳۷۶ با حضور بازیگران و کارگردانان درخشان آن دوران برگزار شد. هیئت داوران جشن دنیای تصویر ترکیب نه نفره نویسندگان و منتقدان سینمایی دنیای تصویر هستند و علاوه بر جوایز معمول از یک چهره تلویزیونی هم تقدیر خواهد شد. کلیه فیلم‌های سینمایی ایرانی نمایش داده شده در سینماهای کشور و مجموعه‌های داستانی تلویزیونی و ویدئویی پنج شبکه صدا و سیما و شبکه نمایش خانگی از ابتدای فروردین تا انتهای اسفند مورد داوری قرار می‌گیرد و نامزدها از میان ۷۸ فیلم اکران شده سال گذشته انتخاب می‌شوند. جایزه این جشنواره تندیس حافظ نام دارد.

یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین جشن‌های سینمایی کشور که در کنار جشن خانه سینمامی‌تواند از مهم‌ترین‌هایشان هم نام بگیرد. با این تفاوت که جشن سینمایی حافظ و برندگان هرساله‌اش نشان داده‌اند که نسبت به جشن خانه سینما مردمی‌تر بوده و انتخاب‌هایشان همواره به انتخاب‌های مردم از آثار برتر سینمایی سال نزدیک‌تر.

آنچه از جشن حافظ ندیده‌اید.

هفدهمین جشن حافظ عصر روز شنبه بیست و یکم مرداد در تالار وزارت کشور با حضورسیاوش خیرابی، میلاد کی مرام، جمشید مشایخی، بهرنگ علوی، ترلان پروانه و سارا رسول زاده،مسعود جعغری جوزانی، هومن سیدی، مریم کاویانی، منوچهر هادی، یکتا ناصر، احسان علیخانی، محسن افشانی، ساعد هدایتی، مهناز افشار، ویشکا آسایش، جواد طوسی، نوید محمدزاده،محمدرضا گلزار، دانیال عبادی، محمد معتمدی، جواد عزتی، بهتاش صناعی ها، مریم مقدم، اسماعیل عفیفه،همایون ارشادی، عبدالله اسکندری، رضا درمیشیان، رضا عطاران، فریبا متخصص و تعداد کثیری از هنرمندان برگزار شد.

  

myportal

۱ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی