متن پر معنی محسن چاووشی در صفحه شخصی اش

متن پر معنی محسن چاووشی در صفحه شخصی اش

 

محسن چاووشی در صفحه شخصی اش به تازگی تصویر جدیدی در کنار یک قطعه ادبی منتشر کرده است که به تمامی شایعات در مورد جدایی اش از سریال شهرزاد پایان داده است. احتمالا در آینده ای نزدیک خبرهای بیشتری از همکاری یا عدم همکاری وی با عوامل این سریال خواهیم شنید.

محسن چاوشی که در فصل دوم این سریال  شهرزاد به سیاق فصل قبلی آن، چندآهنگ برای پخش در این سریال خوانده بود؛پس از آن که اخباری درباره احتمال جدایی او از فصل دوم این مجموعه به واسطه بروز برخی از مشکلات منتشر شد؛در صفحه شخصی‌ اینستاگرام بدون اشاره به این اتفاقات نوشت:

ما با تواییم و با تو نه‌ایم اینت بالعجب
در حلقه‌ایم با تو و چون حلقه بر دریم
از دشمنان بَرَند شکایت به دوستان
چون دوست دشمن است شکایت کجا بریم
به نظر می‌رسد در روزهای آینده خبرهای بیشتری در ارتباط با قطعی شدن خبر جدایی چاوشی از این مجموعه منتشر شود.

بیوگرافی محسن چاوشی

محسن چاوشی حسینی متولد ۸ مرداد ۱۳۵۸ در خرمشهر؛ خواننده، آهنگساز، ترانه سرا و تنظیم‌کننده کردتبار سبک پاپ و راک اهل ایران است.

زندگی‌نامه محسن چاوشی

محسن چاوشی متولد خرمشهر است و اصالتی کردتبار دارد. با توجه به شرایط کاری پدرش که کارمند شرکت نفت بود به خرمشهر مهاجرت کردند و بدین ترتیب محسن در خرمشهر متولد شد. وی فرزند پنجم خانواده و دارای دو خواهر و سه برادر است. او با اسپاکو یوسفی در سال ۱۳۸۸ ازدواج کرد و در حال حاضر صاحب فرزند پسری به نامزانکو چاوشی می‌باشد. بعد از اشغال خرمشهر در زمان جنگ، خانواده او به شهرهای کرمانشاه، مشهد و نهایتاً تهران مهاجرت کردند.

myportal

۱ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی