مراسم بزرگداشت هنرمند زن ایرانی

مراسم بزرگداشت هنرمند زن ایرانی

 

بزرگداشت لیلا حاتمی در مراسمی در کشور کانادا برگزار شد این هنرمند ایرانی از فین دانلی نماینده پارلمان کانادا به پاس فعالیت های ارزنده اش تقدیرنامه ای دریافت کرد که تصویری از آن را در این مطلب مشاهده میکنید.

مراسم بزرگداشت لیلا حاتمی بازیگر سینما، داور جشنواره کنو عضو آکادمی اسکار روز دوشنبه در سالن کی‌میک شهر ونکوور کانادا برگزار شد.

به گزارش رسیده، این مراسم که به همت دکتر امیر هوشنگ هاشمی، نویسنده و منتقد سینماو عضو هیأت داوران جشن حافظ برگزار شده بود با استقبال گسترده علاقه‌مندان به سینمای ایران و ایرانیان مقیم کانادا روبرو شد.

در این مراسم خانم بویین ما ضمن قرائت پیام‌های جان هورگان نخست‌وزیر و لیزا بیر وزیر فرهنگ ایالتبریتیش کلمبیا تقدیرنامه‌ای رسمی از طرف دولت کانادا به لیلا حاتمی به پاس فعالیت‌ها و دستاوردهایارزنده در دنیای هنر اهدا کرد.

این رویداد که در ادامه مسترکلاس لیلا حاتمی که روز ۱۵ آگست(برابر با ۲۴) و با نمایش فیلم سینمایی «جدایی نادر از سیمین» برگزار شد و پس از پایان نمایش این اثر سینمایی، لیلا حاتمی به همراه جنیفر کلمنس، مدیر دپارتمان بازیگرى مدرسه ى سینمایى ونکوور به سوالات حاضرین که عمدتا از جنسمخاطبین آکادمیک و دانشجویان بودند پاسخ دادند.

در این مراسم همچنین تقدیرنامه پارلمان کشور کانادا به مناسبت حضور لیلا حاتمی بانوی هنرمند ایرانیدر این کشور، توسط فین دانلی نماینده پارلمان کانادا به او اهدا شد.

مراسم بزرگداشت هنرمند زن ایرانی مراسم بزرگداشت هنرمند زن ایرانی

روزنامه بانی فیلم

myportal

۱ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی