مهسا جاور و محسن محمد سیفی زوج ورزشکار ایرانی

مهسا جاور و محسن محمد سیفی زوج ورزشکار ایرانی

مهسا جاور و محسن محمد سیفی یک زوج ورزشکار و جوان ایرانی هستند که افتخارات زیادی برای کشورمان کسب کرده اند و مدال های فراوانی در رشته های قایقرانی و ووشو به دست آورده اند با زندگینامه و کارنامه ورزشی این دو ورزشکار جوان آشنا شوید.

مهسا جاور قایقران روئینگ، تیم ملی قایقرانی بانوان ایران است. او همسر محسن محمدسیفی ووشوکار ایرانی است. این ورزشکار ۲۳ ساله عکس هایی از خودش و همسرش را منتشر کرده است.

مهسا جاور و محسن محمد سیفی را باید به عنوان یکی از پر مدال آورترین زوج ورزشی کشورمان معرفی کرد؛ زوجی زنجانی که کلکسیون افتخاراتشان ۱۸ مدال جهانی و آسیایی را در خود جای داده است.محسن محمد سیفی و مهسا جاور

محسن محمد سیفی و مهسا جاور

مهسا جاور و محسن محمد سیفی زوج ورزشکار ایران که بازی های آسیایی باعث پیوند میان شان شده است، زندگی دو ورزشکار در کنار هم در نگاه اول سخت به نظر برسد اما از نگاه این زوج، ورزشکار بودن یکی از مهم ترین ملاک های ازدواجشان بوده است.

محسن محمد سیفی متولد سال ۶۸ در شهر زنجان یکی از مدال آورترین ورزشکاران زنجانی است که ورزش وشوو را از ۱۵ سالگی آغاز و در ۱۲ سال حضور خود در عرصه ورزشی مدالهای رنگارنگی را گردن آویز خود کرده است که کسب دو طلای بازی‎های آسیایی، ۴ مدال قهرمانی جهان و یک نشان طلای آسیا و مقام سومی آسیا از افتخارات این جوان ایرانی است.

myportal

۱ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی