راینهارت پولدارترین زن دنیا

راینهارت پولدارترین زن دنیا

 

زنی که در این تصویر میبینید جزو ثروتمندترین زنان جهان است و گفته می شود پس از بیل گیتس و اسلیم سومین فرد پولدار دنیا به شمار می رود ثروت این زن از معادن سنگ آهنی است که پدرش برایش به ارث گذاشته است.

اخبار مربوط به ثروتمندان خودساخته همواره پرمخاطب بوده و با علاقه خاصی دنبال شده است. آگاهی از راه و روش کسب درآمد، سختی هایی که این افراد بعضا در مسیر موفقیت برابر خود داشته اند و میزان دارایی ها موضوعاتی هستند که مخاطب را به سمت خود جذب کرده اند
حال در این میان اگر تیترهای خبری مربوط به بانوان میلیاردر باشد می تواند جذابیت های بیشتری هم همراه داشته باشد.

شاید برحسب یک عادت ذهنی، زمانی که صحبت از ثروتمندان جهان می‌شود ابتدا نظرمان به سمت مردان ثروتمند متوجه شود اما در عرصه کسب و کارهای بین الملی زنان موفقی حضور دارند که میزان دارایی آنها روز به روز در حال افزایش است.

در همین رابطه قصد داریم شما را با خانمی به نام رینهارت که پس از بیل گیتس و اسلیم عنوان ثروتمندترین فرد جهان را به خود اختصاص داده است آشنا کنیم. این خانم استرالیایی با دارا بودن ۱۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار به عنوان یکی از ثروتمند ترین افراد جهان تبدیل شده است.

این زن با استفاده از سهم زیادی که از معدن سنگ آهن پدرش که به عنوان یکی از بزرگترین معادن سنگ آهن جهان در استرالیاست موفق به کسب این عنوان شده است.

myportal

۳ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی