طرفداری هنرمندان از منصوریان

طرفداری هنرمندان از منصوریان

 

با شکست تیم استقلال مقابل پدیده مشهد خبرهای ضد و نقیض زیادی در مورد جدایی علیرضا منصوریان از تیمش به گوش میرسد به همین دلیل هنرمندان و ورزشکاران طرفدار تیم استقلال برای این سرمربی پیغام های مختلفی دادند و با قرار دادن تصویر علیرضا منصوریان از وی حمایت کردند.

شکست تیم استقلال برابر پدیده مشهد شرایط را برای ادامه همکاری علیرضا منصوریان سرمربی این تیم سخت کرد و شایعات زیادی پیرامون جدایی او از استقلال مطرح شد.

هر چند هنوز مدیران استقلال در این باره موضع‌گیری رسمی نداشتند اما بازیکنان استقلال و برخی هنرمندان در اقدامی هماهنگ با انتشار پست‌هایی در صفحات اینستاگرام خود از علیرضا منصوریان حمایت کردند.

لازم به ذکر است؛ تمرینات استقلال از روز شنبه آغاز خواهد شد و هنوز مدیران این باشگاه درباره ادامه همکاری منصوریان تصمیم نگرفته‌اند.

پست های جمعی از ورزشکاران و هنرمندان را از نظر می‎گذرانید.

مهرداد میناوند در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

“فوتبال بى رحم شده،يك سياست،يك صنعت بى رحم.ديگر آن مرامها و روحيات ورزشى گذشته را در آن نمى يابيد.در جريان هستيد كه اين مدت مورد يك هجمه عجيب و غريب و برنامه ريزى شده قرار گرفته بودم كه حقيقتاخودم آنرا يك شوخى ساده تلقى ميكردم.اما به روى نظرات كارشناسى خود پابرجا هستم و قصد پاك كردن آن جريان را ندارم ولى ديروز صحنه ناراحت كننده اى را بعد از سوت پايان بازى استقلال ديدم كه اصلا برايم خوشايند نبود.عليرضا منصوريان به هر شكل از نسل من و همبازى سالهاى نه چندان دور من بوده مشكلاتى مابين ما بوجود آمده بود ولى خدا را شاهد ميگيرم كه بهيچ وجه دوست نداشتم او را در اين حال و روز ببينم.عليرضا ديروز انتهاى دنيا نبود و تو هنوز فرصت اثبات خود براى سالهاى آينده را خواهى داشت.فوتبال يك روز هورا دارد و يك روز حيا كن رها كن و اين قانون نا نوشته استثنا هم ندارد و گريبان همه مربيان جهان را گرفته است.”

روزبه چشمی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

” همه ناراحتیم. همه شرمنده ایم مطمئنم خودت از همه بیشتر ناراحتی برای این اوضاع. من که نمی دونم چه قد واسه استقلال و شادی هواداران وقت میذاری، تلاش می کنی خدا همه این چیزارو می بینه. مشتی با هم درستش می کنیم. (همه کنارتیم)”

سیاوش اکبرپور در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

“سلام می دونم كه حال اين روزهای استقلال خوب نيست ولی من به عنوان كوچكترين عضو از خانواده بزرگ استقلال ، خواستم عرض كنم كه درسته آدم های زيادی آمدند و رفتند، درسته در حق خيلی از بازيكنان و اسطوره هاش و حتي خود من بی محبتی شد اما فراموش نكنيم استقلال هميشه استقلاله ، هميشه موندگاره ، پس به هم ياد آوری كنيم الان نه وقتِ دشمن سازيه و نه دشمن شاد كردن ، نه زمان اسطوره سوزيه ونه تيشه به ريشه ی خود زدن ، پس بيائيد همدل شويم چون كسايی كه حمايت نمی كنند يا چشم به نيمكت دارند يا دشمنند ؛ حواسمون باشه ، هر مطلبی كه هست را در خانواده ی بزرگ استقلالمون باهم ، نه عليه هم ، حل كنيم .”

مهدی رحمتی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

“فرزند خانواده هيچگاه درشرايط سخت خانواده را تنها نميگذارد، استقلال خانواده ماست پس تا اخرين
نفس پشت هم ميمانيم وميجنگيم برميگرديم”حمایت هنرمندان از منصوریان

 

مهدی ماهانی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

“وقتی برای دیگران لقمه بزرگتر از دهانشان باشی
آنها چاره ای ندارند جز آنکه” خردت ” کنند
تا برایشان اندازه شوی !!!
پس مراقب معاشرت هایت باش….
ساعت زندگیت را به افق آدمهای ارزان قیمت كوك نكن
یاخواب میمانی…
یا از زندگی عقب
عليرضاى عزيز ، حركات زشتى كه در قبال شخصيت و شأن شما از طرف يكسرى تماشگر نما سر زده ،
قطعاً و يقيناً از طرف اعضاى خانواده استقلال بزرگ نبوده.
على جان صبور و باهوش مثل هميشه با توكل به خدا حافظ شأن خانواده استقلال باش
بحث من در رابطه با تاكتبك و دانش كادر فنى نيست ، قطعا كارشناسان و هيأت مديره نظر متخصصانه
بهترى نسبت به ما دارن .
بحث من در ارتباط با اعمال زشتى هست كه در قبال شأن سرمربى تيممون شده، .

بكوبيد قلب آبى رو”

myportal

۳ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی