نجات آزیتا لاچینی توسط امدادگران

نجات آزیتا لاچینی توسط امدادگران

همانگونه که در این تصویر میبینید آزیتا لاچینی با کمک ماموران امدادجاد چالوس توانست بهبود پیدا کند. وی به دلیل ضعف و بی حالی با کمک نیروهای امداد به بیمارستان منتقل شد و اکنون حال عمومی وی رضایت بخش اعلام شده است.

زکریا اشکپور سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌هایپزشکی مازندران گفت: ساعت ۱:۲۳ بامداد امروز پنجشنبه ۲ شهریور به دنبال تماس با مرکز پیاماورژانس غرب استان مبنی بر یک مورد ضعف و بیحالی یکی از شهروندان، بلافاصله همکاران پایگاهاورژانس هچیرود چالوس به محل مورد نظر در هتل هایت چالوس اعزام شدند.

وی افزود: به گفته تیم اعزامی، بیمار آزیتا لاچینی بازیگر معروف سینما و تلویزیون کشور بود که پس ازانجام اقدامات درمانی اولیه، کنترل علائم حیاتی و قند خون با کمک تکنسین‌های اورژانس جهت اقدامات درمانی بیشتر به بیمارستان طالقانی چالوس منتقل شد.

آزیتا لاچینی در سال ۱۳۱۶ در تهران به‌دنیا آمد. وی در سال ۱۳۳۷ کار گویندگی و اجرای نمایشنامه‌های رادیویی را آغاز کرد. در سال ۱۳۴۰ اولین کار خود در تئاتر را تجربه کرد و در سال ۱۳۴۱ در فیلم مسافری از بهشت به کارگردانی نصرت‌اله وحدت به عنوان بازیگر سینما ایفای نقش پرداخت.

وی هنگامیکه ۱۱ ساله بود اولین ازدواج خود را انجام داد ولی همسر وی پس از مدتی درگذشت. حاصل این ازدواج یک دختر و یک پسر بود که پسرش در دو سالگی فوت می‌کند. وی سپس در سال ۱۳۳۴ مجددا ازدواج می‌کند که از این ازدواج ۵ فرزند حاصل می‌شود. پس از درگذشت همسر دوم وی با فیروز بهجت محمدی ازدواج می‌ک

myportal

۳ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی