پیام پسر بچه ده ساله برای رئیس جمهور آمریکا

پیام پسر بچه ده ساله برای رئیس جمهور آمریکا

 

پسربچه ده ساله ای که در این تصویر میبینید در پیام تصویری دونالد ترامپ را تهدید کرده است. او دونالد ترامپ را در این پیام بازیچه دست یهودیان خوانده و از ادامه یافتن این جنگ تا آخر دنیا صحبت کرده است .

داعش ویدیوی تبلیغاتی جدیدی منتشر کرد که در آن یک پسر بچه ۱۰ ساله که پسر یکی از سربازان سابق آمریکاست، دونالد ترامپ را تهدید می‌کند.

به نوشته روزنامه دیلی میل،‌ این پسر بچه که گفته می‌شود پدرش از سربازن آمریکایی بوده و در جنگعراق حضور داشته است، به دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا می‌گوید که این نبرد در “سرزمین شما به پایان می‌رسد”. در این ویدیو که در رقه سوریه فیلمبرداری شده است، پسر بچه مذکور همچنین می‌گوید که ترامپ “بازیچه دست یهودیان” است.

براساس گزارش “گروه اطلاعاتی سایت”، این پسر معروف به “یوسف” دو سال پیش به همراه مادرش به سوریه رفت. در این ویدیو او به حملات هوایی مداوم علیه تروریست‌های داعشی اشاره کرد و مدعی شد
که این نبرد به غرب کشیده می‌شود.

مدیر گروه اطلاعاتی سایت در پیامی توئیتری نوشت: کودکان برای داعش ابزارهای تبلیغاتی قدرتمندیهستند و این روند تا زمانی که آنها بالغ شوند و به عنوان سرباز بجنگند،‌ ادامه دارد.

در ویدیوی دیگری، نیروهای داعشی عوامل حملات بارسلون را ستوده و گفتند که این مبارزه علیه اسپانیاتا “آخر دنیا” ادامه خواهد داشت.

ایسنا

myportal

۳ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی