اغفال و دزدی از مرد جوان در دنیای مجازی

اغفال و دزدی از مرد جوان در دنیای مجازی

زنی که در این تصویر میبینید با اغفال مرد جوان با وی قرار ملاقات گذاشته بود و پس از دیدار  به همراه دو زن دیگر ماشین مرد جوان را ربوده و وی را با ضربات متعدد چاقو از ماشین به بیرون پرت کرد. شاهدین این حادثه میگویند مرد جوان غرق خون در کنار جاده افتاده بود و به شدت مجروح شده بود.

همه جا پر از خون بود و هیچ راننده ای برای کمک به وی توقف نمی کرد. من و خواهرم که با خودرو از آنجا می گذشتیم توقف کردیم و من بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم. ..

مردی که در یکی از شبکه های اجتماعی با یک زن آشنا شده بود نمی دانست در نخستین قرار ملاقاتش چه سرنوشت شومی در انتظارش است.

” آگوستین ” ۲۶ ساله، که حدود چند ماه است به ملبورن استرالیا مهاجرت کرده بعد از حضور در محل ملاقات توسط سه زن خشمگین مورد حمله قرار گرفت و به شدت مجروح شد. تصاویر منتشر شده این مرد را در حالی که غرق خون است نشان می دهد.

بنا به گزارش سایت ” نیوز ۷ ، ” آگوستین ” هنگامی که در محل قرار ملاقات حاضر شد این زن بدون اطلاع قبلی به همراه دو زن دیگر در محل قرار حاضر شده و از وی خواستند تا به همراه آنها در یک جشن شرکت کند. در طول مسیر این سه زن از وی سوئیچ خودرو را گرفته و بعد با چاقو او را به شدت مجروح کرده اند و وی را به داخل خیابان پرت کرده اند.

” کارولین ” یکی از شاهدان عینی در این خصوص گفت : ” همه جا پر از خون بود و هیچ راننده ای برای کمک به وی توقف نمی کرد. من و خواهرم که با خودرو از آنجا می گذشتیم توقف کردیم و من بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم . وی در حالی که از ناحیه سر، گردن و شکم دچار جراحاتی عمیق شده بود بلافاصله توسط آمبولانس به یکی از بیمارستان های ملبورن منتقل شد.

myportal

۴ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی