ساحل رویایی در روسیه

ساحل رویایی در روسیه

شرق روسیه یک ساحل زیبا و دیدنی دارد که در آن سنگ های شیشه ای رنگارنگ بسیار زیبایی دیده می شود. این سنگ ها درخشندگی خاصی دارند و ساحل روسیه را تبدیل به مکانی رویایی و شگفت انگیز کرده اند.

این ساحل در شرق روسیه و در نزدیکی کشور چین قرار دارد که با گذشت سال‌ها و تغییرات جوی و زیست محیطی، شیشه‌ها تبدیل به سنگ‌های شیشه‌ای رنگارنگ و زیبا شده‌اند که بسیاری از گردشگران را به سوی خود جلب کرده‌اند.

وقتی پا به این ساحل می گذاریم با صحنه بسیار جالب و چشم نوازی مواجه می شویم. شیشه های رنگارنگ در سراسر این ساحل به چشم می خورند. خلیج Ussuri در روسیه زمانی محل دور ریختن بطری ها و ظروف شیشه ای بود. اما به دلیل قدرت مادر طبیعت این خلیج اکنون تبدیل به یکی از زیباترین سواحل دنیا شده است.ساحل زیبای شیشه ای در روسیه را ببینید

ساحل زیبای شیشه ای در روسیه را ببینید

زیرا پس از گذشت چندین سال، امواج اقیانوس آرام شمالی تمام این بطری ها و ظروف شیشه ای را تبدیل به میلیون ها سنگ شیشه ای رنگارنگ کرده است و مکانی که کسی به سمت آن نمی رفت را مبدل به جاذبه ای توریستی کرده است.درست است که این خلیج زمانی بسیار خطرناک شناخته شده بود اما اکنون به منطقه حفاظت شده ساحل شیشه ای معروف شده است که توریست ها و بومیان منطقه برای تماشای منظره زیبای آن به آنجا می روند.

بسیاری از گردشگران با استقبال از این ساحل زیبا عنوان کرده‌اند که نمی‌توان گفت از اینکه روزی اینجا محل تخلیه زباله بوده است خوشحال هستندیا ناراحت، اما در هر صورت این سواحل تبدیل به مکان زیبا و شگفت انگیز شده است.

در حال حاضر، شیشه های رنگی و براق، آب های تمیز و چشم انداز باشکوه و پرزرق و برق این منطقه برای مردم از هر سنی جالب توجه است و آن ها را به سمت خلیج اوسوری جذب می کند.

ایسنا

myportal

۴ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی