سقوط اتوبوس روسی به دریا

سقوط اتوبوس روسی به دریا

اتوبوسی که در این تصویر میبینید حاوی ۳۵ مسافر بود که به خاطر سانحه سقوط در دریا ۱۴ تن از این مسافرانش را از دست داد. گفته می شود ۲۰ تن از این مسافران با کمک نیروهای امداد جان سالم به در بردند و سه تن از آن ها مفقود شده اند این اتفاق دیروز در  استان «کراسنادار» روسیه رخ داده است.

این اتوبوس که در مجموع بیش از ۴۰ سرنشین داشت پس از انحراف از جاده از ارتفاع چهار متری به درون دریا سقوط کرد. کمیته تحقیق در مورد این حادثه در ابتدا توجه خود را به احتمال تخلف از قوانین راهنمایی و رانندگی معطوف کرده بود اما اکنون در حال تحقیق در مورد احتمال عدم رعایت قواعد ایمنی است. گمان برده می شود دلیل این تصادف نقص ترمز اتوبوس بوده است.

لاشه اتوبوس با غواصان نیز در عملیات امداد و نجات شرکت داشتند.

بر اثر  این حادثه که بامداد امروز (جمعه) در منطقه «تمروکسک» استان «کراسنادار» رخ داد یک اتوبوس با ۳۵ مسافر از روی پل تنگه «کرچی» به داخل آب سقوط کرد.

بر اساس گزارش RT، وزارت موقعیت‌های اضطراری روسی در این رابطه اعلام کرد:” ۱۴ نفر از سرنشینان اتوبوس کشته شده و ۲۰ نفر هم با تلاش امدادگران نجات یافته‌اند و از سرنوشت ۳ نفر

دیگر اطلاعی در دست نیست.”

طبق این گزارش، سرنشینان این اتوبوس، کارکنان یک شرکت نفت محلی به نام «تامان نفت و گاز» بود که ساعت ۸ و هفت دقیقه بامداد به وقت محلی حین عزیمت به محل کار، به داخل دریا سقوط کرد.

در حال حاضر امدادرسانی در محل حادثه جریان دارد و شماری از ماموران وزارت موقعیت‌های اضطراری روسیه برای نجات افراد باقی مانده در اتوبوس در آب تلاش می‌کنند.

تسنیم

myportal

۴ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی