سوتی جنجالی شبکه من وتو

سوتی جنجالی شبکه من وتو

با منتشرشدن خبر پیروزی حسن یزدانی شبکه من و تو نیز این خبر را انتشار داد و در توئیترش به اشتراک گذاشت نکته جالب این خبر قرار دادن کشتی گیر دیگری به جای حسن یزدانی بود که همه بازدیدکنندگان را متعجب کرد.

, شبکه من و تو پس از قهرمانی حسن یزدانی در پیامتبریک خود به این دلاور در توئیتر گاف عجیبی داد.

شب گذشته حسن یزدانی نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در مسابقاتجهانی پاریس با نمایشی مقتدرانه تا نیمه نهایی همه رقبایش را قبل از پایان وقت ۶ دقیقه و با ۱۰ امتیاز اختلاف (ضربه فنی) شکست داد.

یزدانی در مرحله نیمه نهایی در یک کشتی درگیرانه حریف روس خود را اسیر مبارزه سریع و فنی خودکرد و ۴ بر ۰ به پیروزی رسید و راهی بازی نهایی شد.

دلاورمرد مازندارانی کشتی کشورمان در بازی نهایی نیز قبل از پایان وقت ۳ دقیقه اول با نتیجه ۱۰ برصفر حریف اهل اسکواکی را شکست داد و همه را حیرت زده کرد.

پس از این قهرمانی مقتدرانه حسن یزدانی، هنرمندان، سیاسیون، ورزشکاران و حتی سازمان و افرادغیر ایرانی نیز به تمجدید از این دلاور پرداختند. در این میان، شبکه من و تو، ساعت ها پس از قهرمانیحسن یزدانی متوجه این اتفاق شد و برای اینکه از موج تبریک‌ها جا نمانده باشد با انتشار پیامی درصفحه توئیتر این قهرمانی را تبریک گفت. نکته قابل توجه این است که شبکه من و تو هنوز چهره حسن یزدانی را هم نمی‌شناسد و تصویری از یدالله محبی را به همراه پیام تبریک خود منتشر کرد.

myportal

۶ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی