عکس جدید از والدین بهاره رهنما

عکس جدید از والدین بهاره رهنما

مادر و پدر بهاره رهنما در عروسی این بازیگر حضور پیدا کردند آن ها ظاهرا والدین این بازیگر از ازدواج مجدد دخترشان خرسند و راضی هستند. چهارم شهریور روز ازدواج این هنرپیشه سینما و تلویزیون بود. بد نیست با بیوگرافی بهاره رهنما در این بخش آشنا شوید.

هنوز زمان زیادی از رسانه ای شدن خبر ازدواج مجدد بهاره رهنمابازیگر سینما و تلویزیون نگذشته است که عکسهایی از این مراسم در شبکه های اجتماعی دست بهدست می چرخد.

در ادامه عکسی از مادر و پدر این هنرمند را مشاهده می کنید.

پروین قائم‌مقامی مادر بهاره رهنما هم یکی از بازیگران سینما و تلویزیون است که در سریال هاییمانند در حاشیه، ساختمان پزشکان، مرد هزار چهره و … ایفای نقش کرده است.

بهاره رهنما بازیگر خوب و موفق کشورمان که بیشتر کارهای او با مضمون ظنز و کمدی است روز شنیه ۴ شهریور مراسم ازدواج ایشان با امیر خسرو عباسی با شکوه برگزار شد .

بهاره رهنما متولد ۱۰ آذر ۱۳۵۲ در روستای هزاوه اراک، بازیگر است

فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق قضایی از دانشگاه آزاد اسلامی است، علاوه بر بازیگری، داستان نویس، روزنامه نگار، سفیر دوستی، کافه و رستوران دار، نقاله خوان نیز می باشد

رهنما، بازیگری که سالهاست در عرصه سینما و تئاتر کشور فعال است تهیه کنندگی آلبوم علی شوکت، خواننده جوان موسیقی راک را در کارنامه خود دارد، آلبومی که چند ترانه آن نیز از کتاب زن باران رهنما است

جام جم آنلاین

myportal

۶ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی