مصاحبه با همسر دوم بهاره رهنما

 مصاحبه با همسر دوم بهاره رهنما

در این بخش می خواهیم با بیوگرافی و حرفه همسر دوم بهاره رهنما آشنا شویم امیرخسرو عباسی یک تاجر لوازم آرایشی و بهداشتی است که توانسته اولین کرم شترمرغ را در کشورمان تولید کند همچنین وی به عنوان کارآفرین نمونه انتخاب شده است با وی در ادامه این بخش به گفتگو پرداخته ایم.

«امیر خسرو عباسی» همسر دوم بهاره رهنما| امیر خسرو عباسی که به تازگی ملقب به «شوهر بهاره رهنما» شده، مدیرعامل شرکت آرایشی بهداشی
ژاکسی هاینس و شرکت پارس پخش کهن است. بهاره رهنما پیش از ازدواج، با امیر خسرو عباسیهمکاری و برای آن تبلیغ می کرد. همسر دوم بهاره رهنما، اولین تولید کننده کرم شترمرغ در ایران است!

امیر خسرو عباسی مالک برند آرایشی بهداشت ژاکسی هاینس است که بهاره رهنما مدتی پیشتبلیغات این محصولات آرایشی را انجام می داد. امیر خسرو عباسی همچنین مدیر شرکت پارس پخشکهن است. محصولات شرکت او، به گفته خودش کاملا در یاران تولید می شود. عباسی سال گذشته گفتگویی با یک خبرگزاری محلی در خوزستان انجام داد، که بخشی از آن را در ادامه می خوانید؛

لطفاً در ارتباط با ویژگی های تولیدات محصولات خود توضیحاتی بفرمایید ؟

ما با تولید بیش از ۱۲۰ فلم کالای ایرانی در صنعت آرایشی و بهداشتی با برند ژاکسی و هاینس (HIGHNESS-JUXI)گام های موثری برداشته ایم .یکی از ویژگیهای تولیدات ما این است که با کمترینهزینه کالاهایی با کیفیت بالا چه از لحاظ کمی و چه کیفی تولید نموده ایم.

محصولات تولید شده علاوه بر این که در ۳۰ سال گذشته در نوع خود بی نظیر است، توانسته بازارمناسبی نیز ایجاد کند به طوری که امروز در سراسر ایران محصولات ما مورد استفاده مصرف کنندگانقرار میگیرد.

* آیا محصولات شما تماما در ایران تولید میشود یا مواد اولیه را از خارج از کشور وارد می کنید ؟

کلیه محصولات ما مانند شامپو،کرم های مرطوب کننده و دست و صورت،مام اسپری،کرم شترمرغ وتولیدات آرایشی ما در کشور تولید شده و امروز یکی از با کیفیت ترین محصولات ایرانی در اختیار مصرف کنندگان قرار میگیرد.

اولین کرم شتر مرغ در ایران توسط شرکت ما تولید شده و تا قبل از آن فقط روغن شتر مرغ در کشوروجود داشت.

ما امروز توانسته ایم برای اولین بار مام اسپری با کیفیت در کشور تولید نموده و علاوه برکیفیت بسیار بالااین کالا را با قیمت بسیار مناسب در اختیار مصرف کننده قرار دهیم.

مدیر شرکت پارس پخش کهن در زمینه اشتغال فرمود:

امروز در این شرکت بیش از ۱۰۰ نفر نیروی کار بصورت مستقیم و بیش از ۲۵۰ نفر بصورت غیر مستقیم مشغول به کار میباشند و امیدوارم در سال شکوفایی و اقتصاد مقاومتی با حمایت های لازم توسط
مسئولان گام ها

آفتاب

myportal

۶ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی