سخنان جالب بازیگر سریال شهرزاد

 سخنان جالب بازیگر سریال شهرزاد

در این بخش به مصاحبه ای کوتاه با پریناز ایزدیار پرداخته ایم. وی در میان سخنانش از عشق و عاشقی گفته و علاقه شدید او به اعضای خانواده اش را ابراز کرده است. وی در اکران قسمت دهم از فصل دوم شهرزاد حضور پیدا کرد.

قسمت دهم سریال شهرزاد پس از رونمایی در پردیس سینمایی کورش، صبح دوشنبه ۶ شهریورماه عرضه شد.

قسمت دهم از فصل دوم شهرزاد یکشنبه شب (پنجم شهریورماه) با حضور پریناز ایزدیار وامیرحسین فتحی در پردیس کورش رونمایی شد و علاقمندان چند ساعت قبل از عرضه عمومی، به تماشای این قسمت نشستند.

در مراسم پیش از آغاز نمایش این قسمت، پریناز ایزدیار که نقش شیرین را در سریال بازی می‌کند،روی سن حاضر شد. او با ابراز خوشحالی از اینکه در این اکران حضور دارد،عنوان کرد: امیدوارم این قسمت را دوست داشته باشید و تا انتها نیز سریال را دنبال کنید.

سخنان جالب بازیگر سریال شهرزاد

ایزدیار در ادامه با تاکید بر اینکه تا به حال عاشق شده است، گفت: عشق برای من به شکل‌های مختلفی تعریف می‌شود،عشق به مادر، پدر، خواهر و برادر؛ به همین دلیل من خیلی عاشق شده‌ام!

امیرحسین فتحی هم با ابراز خرسندی از حضىور در بین مخاطبان شهرزاد، اظهار کرد:امیدوارم که از این قسمت سریال لذت ببرید. از اینکه برای دیدن یک قسمت از سریال به سینما آمدید، تشکر می‌کنم و خوشحالم در کنار شما آن را می‌بینم.

بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان زیادی برای تماشای قسمت نهم سریال شهرزادو همچنین دیدار با پریناز ایزدیار و امیرحسین فتحی در پردیس کورش حضور پیدا کرده بودند.
این قسمت در سه سانس ۲۲، ۲۲:۳۰ و ۲۳:۱۵ به نمایش در آمد.

مانند هفته های قبل، شهرزادی ها قبل از ورود به سالن، یک شاخه گل رز از عوامل فیلم هدیه گرفتند.

بر اساس این گزارش، قسمت جدید سریال شهرزاد از دوشنبه ۶ شهریور عرضه خواهد شد و مخاطبان می توانندلوح فشرده آن را از فروشگاه معتبر تهیه کنید.

 

ایلنا

myportal

۷ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی