باران کوثری در فیلم جدید سهیل بیرقی

باران کوثری در فیلم جدید سهیل بیرقی

 

باران کوثری به تازگی در فیلم جدید سهیل بیرقی ایفای نقش خواهد کرد. گفته می شود این هنرمند سینما و تلویزیون برای ایفای نقش در این فیلم بیست و یک کیلوگرم از وزنش را از دست داده است و به صورت باورنکردنی لاغر شده است.

در جدیدترین ساخت سهیل بیرقی فوتبالیست میشود . اینبازیگر سینما و تلویزیون کشورمان برای ایفای نقش در این فیلم سینمایی کاهش وزن شدیدی را تجربه کرد. باران کوثری پیش از این در فیلم سینمایی هفت ماهگی به ایفای نقش پرداخته بود.

فیلمبرداری فیلم سینمایی عرق سرد به کارگردانی و نویسندگی سهیل بیرقی که از اواخر تیر ماه آغاز شده بود پس از ۴۰ جلسه فیلمبرداری به پایان رسید.

نخستین عکس از باران کوثری در نقش یک فوتبالیست در فیلم عرق سرد به کارگردانی سهیل بیرقیمنتشر شد. ظاهرا باران کوثری برای بازی در این نقش ٢١ کیلو گرم وزن کم کرده است.

جدیدترین ساخته ی کارگردان فیلم «من» با بازی باران کوثری، امیر جدیدی، لیلی رشیدی،هدی زین العابدینو سحر دولتشاهی پیش بینی می شود با سپری کردن مراحل آماده سازی، در جشنواره ی فیلم فجر رونمایی شود.

تدوین فیلم «عرق سرد» که همزمان با فیلمبرداری توسط بهرام دهقانی آغاز شده بود،این روزها آخرینمراحل نهایی را سپری می کند.

سهیل بیرقی نویسنده و کارگردان، کامران حجازی مجری طرح و مدیر تولید، فرشاد محمدی مدیر فیلم برداری،مهدی صالح کرمانی صدابردار، ایمان امیدواری طراح چهره پردازی، دستیار اول کارگردان:محمدرضا کشمیری، جلوه های ویژه کامپیوتری:سینا قویدل، امیرحسین شجاعی عکاس و مهدی داوری به عنوانتهیه کننده از عوامل اصلی هستند که در تولید این فیلم همکاری دارند.

ایسنا

myportal

۸ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی