دلیل گریه های محسن افشانی چه بود

دلیل گریه های محسن افشانی چه بود

 

گریه های عاشقانه محسن افشانی در برنامه زنده این روزها توجه کاربران زیادی را به خود جلب کرده است. به همین دلیل پای صحبت های این هنرمند سینما و تلویزیون نشسته ایم. او فرد بسیار احساساتی است و در فضای مجازی طرفداران زیادی دارد.

برنامه دلویزیون با اجرای باربد بابایی شب گذشته میزبان محسن افشانی بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان بود.

محسن افشانی بازیگری که با سریال ترانه مادری در تلویزیون شناخته شد در برنامه دلویزیون از خاطرات ترانه مادری و ماجرای عشقی که به ازدواج ختم نشد صحبت کرد و احساساتی بودن کار دستش داد.

 

وقتی احساساتی بودن کار دست محسن افشانی میدهد محسن افشانی بعد از سلام و احوال پرسی در برنامه دلویزیون گفت:خیلی دلتنگت بودم باربد و خیلی وقت بود تو رو ندیدم و درباره شروع حرفه بازیگری اش گفت:
من اولین بار کارم را با تئاتر آغاز کردم و یک روز سر اجرا بودیم و تدوین گر برنامه نیم رخ من را دیده بودو به کارگردان این برنامه معرفی کرد. کارگردان برنامه نیم رخ از من درخواست کرد که من را ببیند و کم کم و به طور اتفاقی وارد دنیای اجرا شدم و بعد از آن به گروه ترانه مادری معرفی شدم.

حسین سهیلی زاده یکی از افرادی بود که بسیاری از ما جوان ها را به تلویزیون معرفی کرد و من واقعا از ایشان ممنونم و ترانه مادری یکی از بهترین کارهای من بود.

محسن افشانی در بخشی از صحبت هایش درباره گسترش فضای مجازی و گفتن ناسزا صحبت کرد و گفت :خیلی وقتها من میترسم تنها جایی بروم چون خیلی در فضای مجازی تهدید شدم و خیلی وقتها خسته شدم از این وضعیت.

من در یک برنامه زنده تلویزیون به همراه خواهرم رفته بودم و روی آنتن خواهرم را بوسیدم وفردای آن روز کلی عکس از من منتشر شد و اعلام کردند محسن افشانی روی آنتن تلویزیون همسرش را بوسید
اما من مجرد هستم و ازدواج نکرده ام.

باربد بابایی از این بخش صحبت محسن افشانی استفاده کرد و گفت:محسن چرا ازدواج نمیکنی؟ تو ۲۸ سال داری و نزدیک به ۲۹ هستی چرا ازدواج نمیکنی؟

بازیگر ترانه مادری گفت:اگر حساب بانکی ام پر باشد و بدانم دغدغه ای ندارم حتما به فکر ازدواج کردن می افتم.
عدم درک صحیح از سیستم کاری ما و بی قانونی زمان کاری ما باعث میشود افرادی که خارج از این حرفه هستندو با بازیگران زندگی مشترک را آغاز میکنند نتوانند این شرایط را تحمل کنند و شاید دلیل خیلی از طلاق های هنرمندان این باشد.

مجری برنامه دلویزیون درباره عاشق شدن محسن افشانی پرسید که گفت:من عشق گمشده ای دارم که به ازدواج نرسید و بغض در این لحظه بر این بازیگر جوان غالب شدو اشک از چشم هایش روانه شد و دلیل این جدایی را تحمل نکردن طرف مقابل اعلام کرد.

باربد بابایی با دیدن حال عجیب محسن افشانی که دیگر نمیتوانست با بغضی که راه گلویش را بسته بوددر برنامه صحبت کند ادامه داد:محسن با شناختی که من از او دارم آدم بسیار با احساسی استو حتما عمق آن عشق برایش بسیار زیاد بوده است و از محسن افشانی پرسید ازدواج کردهطرف مقابلت که بازیگر جوان در حالی که اشک از چشمانش روانه بود گفت :نمیدانم ، اگر ممکن است چند لحظه بریم و برگردیم.

بعد از یک رفت و برگشت حال محسن افشانی بهتر شد و خاطره ای از ترانه مادری برای تماشاگران تعریف کردو باز هم از آقای سهیلی زاده برای نقشی که در موفقیت هایش داشت تشکر کرد.

 

محسن افشانی بعد از این برنامه عکس و متن زیر را در اینستاگرام منتشر کرد:

 

چقدر بعضى آدما ميتونن فرصت طلب باشن!!!
من دلم براى كسى تنگ شده كه خاطرات خوبى باهاش داشتم؛و اين موضوع ناخودآگاه در برنامه اى مطرح شد!
حالا بعضى ها دارن به نفع خودشون اين موضوع رو برميدارن و براى خودشون و شهرتشون جولان ميدن!
.
كسى رو كه بهشون علاقه مند هستم به اختصار س.ت.خ هستند و سايرين مدعيان اين اتفاق هستند.
.
ممنون

مجری و بازیگر نوپا در یازدهم فروردین ۱۳۶۸ چشم به جهان گشود .

رشته اش در دبیرستان ریاضی فیزیک بوده . به مهندسی شیمی و میکانیک خیلی علاقه داره .

 

صاحب یک خواهر بزرگتر از خودش هست . از کودکی دوست داشت بازیگر بشه ولی با دادن تستی سر از کار مجری گری در آورد.اولین برنامه اش در مجری گری آستانه بود بعد در برنامه های «ما دو تا»، «بوم سفید» و «سلام بهار» نیز به عنوان مجری ظاهر شده و در حرفه بازیگری در گاراگاهان و ترانه مادری حضور داشته.

شیرین ترین خاطراتش رو اتفاقاتی می دونه که در حین مجری گری زنده براش می افته.

در وب نویسی هم دست داره و ۲٫۵ سال نیمه کاره وب نویسی انجام داده .دوستانش از خطش خیلی تعریف می کنند.

از چه زماني وارد اين عرصه شدي؟

افشاني: چهار سال پيش با تئاتر شروع كردم، علي مختارزاده كه دو تا از كارهاي مرا ديده بوداز برنامه آستانه تماس گرفت و براي بازي در يكي از آيتم‌ها، پس از يك ماه به من پيشنهاد اجرا داد،ديگه از همان جا پله‌پله رفتم جلو تا شدم مجري اول برنامه، پس از آن برنامه (مادوتا)و (سلام بهار) كه قرار بود ۹۰ تا برنامه روي آنتن برود كه تنها ۶۰ قسمت از آن پخش شد.
در جام‌جم هم برنامه زنده (بوم سفيد) را اجرا مي‌كنم.

چطور براي اين كار معرفي شدي؟

افشاني: از دو سال پيش با محمد حمزه‌اي (دستيار كارگردان) آشنايي داشتم(قرار بود در كار ديگري همكاري كنيم اما از آنجا كه كنكور داشتم، منتفي شد)فروردين ‌ماه امسال تماس گرفتند براي اين كار، البته پيش از اين هم يك نقش كوچك در قسمت سوم سريال (كارآگاهان) به كارگرداني آقاي لبخنده ايفا كردم.

متولد چه سالي هستي؟

افشاني: يازدهم فروردين ‌ماه سال ۶۸٫

 

چرا در رشته هنري شركت نكردي؟

افشاني: همه گفتند كه بازيگري را به شكل آكادميك و دانشگاهي پيگيري كن،اما خودم دوست ندارم. من عاشق مهندسي شيمي و مكانيك هستم.

 

با چه معدلي ديپلم گرفتي؟

افشاني: با معدل كل ۱۴/۱۸ ديپلم گرفتم.

 

قصد داري تا كجا بازيگري را دنبال كني؟

افشاني:حداكثر تا چهار يا پنج سال ديگر.

 

يعني آنقدر اين حرفه را براي خودت محدود كردي؟

 

افشاني:: نه! محدود نكردم، چون بازيگري جزء اهداف من در زندگي نبوده، هميشه دوست داشتم،
مهندس شوم بازيگري از سرگرمي‌هاي جدي من به حساب مي‌آيد.

اجرا هم…؟

افشاني: اجرا كه هميشه حكم بازي برايم داشته يك نوع شوخي و خاله بازي.
شايد به اين خاطر كه ويژگي‌هاي يك مجري مثل بيان و شيوه اجرا را هيچوقت نداشته ام.
هميشه جلوي دوربين بازي كردم چه در مقام مجري چه بازيگر.

 

پيش‌تر، كار با اين گروه حرفه‌اي را تصور مي‌كردي؟

فشاني: مثل خيلي‌ها اين سوال براي خودم هم وجود دارد كه چرا من انتخاب شدم؟
اين انتخاب خيلي برايم عجيب بود، من از هيچ يك از استعدادهايم ناآگاه نبودم و مي‌دانستم كه مي‌توانم خوب باشم،
اما مدام فكر مي‌كنم كه چقدر زود و چقدر خوب در اين جايگاه قرار گرفتم.
به هر حال انتخاب يك مجري براي چنين نقشي تا حدي سخت است،من بسيار از اين اتفاق خوشحالم و تشكر مي‌كنم كه چنين فرصتي به من دادند.

چند تا خواهر و برادر داري؟

افشاني: تنها يك خواهر بزرگ‌تر دارم.

 

خانواده چقدر در اين زمينه مشوقت هستند؟

افشاني:من هميشه سپاسگزارشان هستم، در اين مدت خيلي اذيت شدند نقش خانواده واقعا قابل ‌انكار نيست.
شايد آن روزها كه براي تئاتر مي‌رفتم كارم را جدي نمي‌گرفتند،ولي از زماني كه اولين تصوير از من پخش شد جدي گرفتند و البته مطمئن.

بهترين بازيگر و بهترين مجري از نظر تو…؟

اافشاني:فشاني: حامد بهداد و رضا رشيدپور.

myportal

۱۲ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی