مصاحبه با فرزاد حسنی در برنامه هدهد

مصاحبه با فرزاد حسنی در برنامه هدهد

فرزاد حسنی از مجریان صدا و سیما است که چندی پیش در برنامه هدهد حضور پیدا کرد و به مصاحبه با مجری این برنامه پرداخت. این مجری جوان و پرطرفدار صحبت های جالبی با مجری این برنامه داشته است که در ادامه متن این گفتگو را در اختیارتان قرار خواهیم داد با ما همراه باشید.

فرزاد حسنی در برنامه هدهد

فرزاد حسنی در ابتدای سخنان خود در برنامه «هدهد» که برای بیستمین جشنواره استانی صداوسیما در شبکه شما تهیه و پخش می‌شود، خطالب به علی دارابی و مدیران دیگر امور استان‌های صداوسیما گفت: قبل از هر چیز به دکتر دارابی و مدیران دیگر تبریک عرض می‌کنم کهشبکه شما مخاطب خودش را پیدا کرده و موفق است.

او با اشاره به تفاوت‌های میان اجرا در رادیو و تلویزیون اظهار کرد:

در تئاتر و تلویزیون ارتباط مجری یا بازیگر با پشت‌صحنه قطع است، اما در رادیو لحظه‌ای این ارتباط قطعنخواهد شد. ارتباط مخاطبان با رادیو از طریق تلفن و پیامک هر لحظه برقرار است. این یک ویژگی است و نشان از ارتباط نزدیک مخاطب و این رسانه دارد.

حسنی حضور در رادیو را مانند یاد گرفتن پیانو دانست و بیان کرد:

باید از ابتدا و در سنین پایین در رادیو تجربه کسب کرد. گویندگان توانایی در شهرستان‌ها هستندکه در شبکه‌های سراسری نیستند؛ گویندگانی قوی، توانا و فهیم. در کل رادیو را بسیار دوست دارم، اما تلویزیون و رادیو از هم جدا نیستند و البته رادیو خانه‌ی من است.

او خاطرنشان کرد: مخاطب مجری جوان دوست دارد و برایش جذاب است، اما وقتی حرف اعتماد به میان می‌آید سن اهمیت دارد. مردم به مجریان پیشکسوت بیشتر اعتماد می‌کنند. حرف زدن عنصر بسیار مهمو تاثیرگذاری است که بین مجری و مردم محبت ایجاد می‌کند. باید به این نکته توجه کرد که زبان محاورهدر اجرا خوب و درست است، اما باید سواد محاوره‌ای داشته باشیم. در کل برای مخاطب باید به‌روز بوداما نباید از آن‌ها جلو افتاد. اگر جلو برویم مخاطب ما را گم می‌کند.

این مجری تلویزیونی با بیان اینکه درود من نثار مخالفانم، گفت:

هرچقدر پیشرفت کردم به خاطر مخالفانم بوده. آن‌هایی که بی‌رحمانه نقد کردند. من نقد بی‌رحمانهرا دوست دارم. اگر حرفی زدیم که مخاطب ناراحت شد باید به او توجه کنیم و دل مخاطب را به دستآوریم. اگر این کار را نکنیم از دست می‌رویم.

حسنی همچنین با بیان اینکه همیشه سعی می‌کنم از گرما و داشته‌های برنامه شهرستان‌ها استفادهکنم، افزود: لهجه‌ها، دارایی ایران است و باید در شبکه‌های سراسری هم مجریان با لهجه و گویشصحبت کنند. تولیدات شهرستان‌ها نشان می‌دهد که از توانایی بالایی برخوردار هستند.

ایسنا

myportal

۱۲ شهریور ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی